MUST SALE – ahvatlevad eripakkumised!

MUST SALE on allahindlus erikampaania, kus igal nädalal (kuni 29. novembri eriürituseni) kehtivad spetsiaalselt väljavalitud toodetele uskumatult soodsad hinnad! Kasuta võimalust ja telli kohe, sest valitud toodetele kehtivad allahindlused vaid lühikest aega.

Vaata allpoolt millised tooted on eripakkumises just praegu! Lisaks, kui sisestad tellimuses kupongi “PAKIMAAT” saad transpordi pakiautomaati täiesti tasuta!

Iga nädala eripakkumised tooted teeme avalikuks reede pärastlõunati. Pakkumised 15 – 22.november.
Must Sale kulmineerub Musta Reede eriüritusega 29. novembril, millest Sa samuti kindlasti ei taha ilma jääda!

Kas teadsid, et…
Sonic-tehnoloogia abil tekivad võimsad ultrahelivibratsioonid, mis vahustavad hambapasta katuga võitlevateks mullideks ning suunavad mullid hammaste vahele ja igemepiirile. Samal ajal harjates hambaid 62 000 harjaliigutusega õrnalt, kuid tõhusalt. Saavutades kõigest 2 minutiga tulemuse, mida käsitsi harjamise tulemusega teeksid 1 kuu jooksul. Elektriline hambahari on ohutu ja sobib kasutamiseks breketite, täidiste, kroonide ja laminaatide korral ning seda võib kasutada isegi igemehaiguste igapäevase ravi ajal.

Võta meiega ühendust! Kui soovid, et aitame Sind valiku tegemisel või jäid valiku tegemisel hätta siis helista tööpäeviti 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse kodulehel all paremal asuva suhtlusikooni kaudu.