KINGI NAERATUSI 😃 – Toredad kingiideed kogu perele

Leia eripakkumiste seast kingitus, mis ei jää kapinurgale seisma – uus elektriline hambahari ツ Philips Sonicare’iga tervemad ja valgemad hambad juba vaid pärast nädalast kasutust. Kõigile eripakkumise tähistusega hambaharjadele kehtib  30 päevane tagastusõigus ning lisaks saad meie poolt kingitusena kaasa kvaliteetse valgendava hambapasta Dentissimolt*. Ilusat pühadeootust!

-8%
UUS!
UUS!
-24%
-18%
UUS!
-13%
-23%
-22%
-30%
-32%
-24%
-27%
-12%
-15%
-7%

Selleks, et pakid jõuluvana kingikotti õigeaegselt jõuaks, vormista tellimus enne 21.detsembrit kella 14.00.
Kasuta kupongi “PAKIMAAT” ja transport pakiautomaati on TASUTA!
Pakkumised kehtivad kuni 31.detsembrini või kuni kaupa jätkub. *- Dentissimo hambapasta kaasa esimesele 100-le tellijale.


Kas teadsid, et…

Sonic-tehnoloogia abil tekivad võimsad ultrahelivibratsioonid, mis vahustavad hambapasta katuga võitlevateks mullideks ning suunavad mullid hammaste vahele ja igemepiirile. Samal ajal harjates hambaid 62 000 harjaliigutusega õrnalt, kuid tõhusalt. Saavutades kõigest 2 minutiga tulemuse, mida käsitsi harjamise tulemusega teeksid 1 kuu jooksul. Elektriline hambahari on ohutu ja sobib kasutamiseks breketite, täidiste, kroonide ja laminaatide korral ning seda võib kasutada isegi igemehaiguste igapäevase ravi ajal.


Võta meiega ühendust! Kui soovid, et aitame Sind valiku tegemisel või jäid valiku tegemisel hätta siis helista tööpäeviti 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse kodulehel all paremal asuva suhtlusikooni kaudu.