NAERATUSI & JÄÄTIST

Kampaania aeg: 18. juuni – 30. juuni 2021

Milline on Sinu lemmikjäätis?
Anna meile teada…aga ära unusta suvesaginas ka oma hammaste eest hoolitsemast, sest reedeti loosime kõigi tellijate vahel välja terve kasti jäätist! Et saaksid rõõmu ka sõpradega jagada! Kindlasti kasuta tellimisel ka sooduskoodi “PAKIMAAT”, sest siis on transport pakiautomaati meie kulul 😉

Tingimused

Kampaania raames on Hammas32 e-poes tellimuse vormistanud kliendil võimalus loosiga võita kastitäis oma lemmikjäätist alljärgnevatel tingimustel:

1. Kampaania kehtib Hammas32 e-poes tellimuse vormistanud klientidele, ajavahemikul 18.06.2021 00:00 kuni 30.06.2021 23:59.
2. Kampaania hulka kuuluvad kõik Hammas32.ee e-poe kampaanialehel tootevalikusse kuuluvad tooted.
3. Kampaanias osalemiseks tuleb tellimuse vormistamisel anda vastav nõusolek ostukorvis “Osalen kampaanias “NAERATUSI & JÄÄTIST” ning kommentaaridesse kirjutada oma lemmikjäätise nimi.
4. Loosimine toimub igal reedel ja võitja avalikustatakse Hammas32 Facebook lehel. Esimene loosimine toimub 25.06.2021. Kastitäieks loetakse ühte sorti jäätiseid kogumaksumusega kuni 25€.
5. Kampaania on mõeldud ainult eraisikutele ning see ei laiene jae-, edasi- ega hulgimüüjatele.
6. Kampaania ajavahemikus ei saa kasutada täiendavaid soodustusi ega kuponge, v.a “PAKIMAAT”.
7. Hammas32 jätab endale õiguse igal hetkel teha kampaaniasse muudatusi või see ennetähtaegselt lõpetada.
8. Manipuleerimise, andmete ebaõigete esitamise vmt puhul jätab Hammas32.ee endale õiguse loosiauhinda mitte väljastada.
9. Hammas32 hindab ja austab klientide privaatsust. Tutvu ka Privaatsusavaldusega.
10. Hammas32 kasutab esitatud isikuandmeid ainult seoses käesoleva pakkumisega. Kampaania raames isikuandmete esitamine on vabatahtlik ja vajalik kampaanias osalemiseks.

 

Philips Sonicare

Kogu Philips tootevalik

Oral-B

Kogu Oral-B tootevalik

Hambaharja otsikud

Kõik hambaharja otsikud

Lisatarvikud

Lisatarvikud

Saame aidata?

Oleme alati abiks toote valimisel, või kui tekib mõni küsimus toote või teenuse kohta. Helista meile tööpäeviti 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal)