Näitan kõiki 3 tulemust

TePe

TePe Mundhygienprodukter AB on Rootsi ettevõte, mis on spetsialiseerunud suuhügieenitoodetele. Asutatud 1965. aastal, on ettevõte tuntud oma suuhügieenitoodete valiku poolest, mis hõlmab:

Hambaharjad: TePe on tuntud oma kvaliteetsete hambaharjade poolest, mis on mõeldud nii täiskasvanutele kui lastele, keskendudes ergonoomilisele disainile ja tõhususele puhastamisel.

Hambavahede harjad: Võib-olla on TePe kõige kuulsam just oma hambavahede harjade poolest, mida peetakse turul üheks parimaks. Need harjad on mõeldud puhastama kohti hammaste vahel, kuhu tavalised hambaharjad efektiivselt ei ulatu.

Hambaniit: Ettevõte toodab ka erinevaid hambaniidi tooteid, et rahuldada erinevaid vajadusi ja eelistusi.

Keelepuhastajad: Need on mõeldud bakterite ja jääkide eemaldamiseks keele pinnalt, aidates kaasa paremale suuhügieenile ja värskemale hingeõhule.

Erihooldustooted: TePe pakub tooteid inimestele, kellel on spetsiifilised suuhoolduse vajadused, nagu ortodontilised harjad ja implantaadihooldustooted.

Nende populaarseimad tooted on tõenäoliselt nende hambavahede harjad, mis on saavutanud maine oma tõhususe, vastupidavuse ja erinevate suurustega, et sobituda hammaste vahele. Just see spetsialiseerumine hambavahede puhastuslahendustele eristab TePed suuhügieeniturul. Nende keskendumine innovatsioonile, kvaliteedile ja koostööle hambahooldusprofessionaalidega on teinud neist usaldusväärse nime suuhoolduses.


TePe hambavaheharjad

Kliendiabi

Oleme Sulle rõõmuga abiks!

Kui soovid abi valiku tegemisel siis helista meile julgelt 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame Sind suurima hea meelega!