Näitan 1–24 tulemust 25-st

Curaprox

Sinu parem tervis! Curadenis on meid suu- ja hammaste tervis paelunud juba alates 1972. aastast. Suuhooldus on hädavajalik. See on enamat kui valged hambad ja värske hingeõhk. See puudutab ka meie üldist tervist ja organeid.

Seetõttu teeb Curaden erakordsete Curaprox-toodete väljatöötamisel tihedat koostööd hambaarstide, suuhügienistide ja spetsialistidega. Loome atraktiivseid ja tõhusaid tooted, mida on lausa lust kasutada.

Samuti oleme teinud koostööd hambaarstidega üle kogu maailma, et luua murrangulisi koolitusprogramme teistele hambaravi spetsialistidele. Koolitame ja sertifitseerime igal aastal tuhandeid suuhoolduse juhendajaid kogu maailmas. Meie sertifitseeritud juhendajad motiveerivad seejärel Sind ja teisi ning annavad edasi vajalikud oskused, mis on vajalikud suu, hammaste ja igemete ideaalse tervise tagamiseks… et ka Sina tunneksid erinevust.

Curaproxiga on suuhooldus lõbus ja lihtne! Tulemused on silmanähtavad… ja meie kauni disainiga tooted motiveerivad Sind põhjalikult oma suud puhastama. Meie eesmärk on pakkuda maailma kõige tõhusamaid ja atraktiivsemaid suuhooldustooteid. Nii võidame iga päevaga uute Curaproxi fännide südameid.


Oleme abiks valiku tegemisel!

Helista meile tööpäeviti 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame leida just talle sobivaima toote.