Näitan kõiki 15 tulemust

Hambavahepuhastajad (irrigaator, suuprits)

Hambavahede puhastamine on suuhügieenis väga oluline, kuid tihti unustusse vajunud osa. Juhul kui Sa igapäevaselt hambaniiti ei kasuta, siis lihtsaim ja mugavaim viis hambavahede tõhusaks puhastamiseks on hambavahepuhastaja.

Hambavahepuhastaja on seade suuhoolduseks, mis kasutab veejuga hambavahede ja igemete puhastamiseks. Selle peamine eesmärk on eemaldada hambakatt ja toidujäägid kohtadest, kuhu hambahari ei pruugi ulatuda, aidates sellega ennetada hambakivi teket, igemepõletikku ja parodontiiti.

Omadused ja kasutamine:

Veejoa tugevuse reguleerimine
Enamik irrigaatoreid võimaldab reguleerida veejoa tugevust, et tagada mugav ja efektiivne puhastus.

Erinevad otsikud
Paljudel seadmetel on kaasas erinevad otsikud, näiteks standardotsikud, ortodontilised otsikud breketite jaoks ja otsikud igemete massaažiks.

Kasutamine
Irrigaatori kasutamine on lihtne. Täida seadme paak veega, vali soovitud otsik ja veejoa tugevus. Seejärel suuna veejuga hambavahedesse ja mööda igemepiiri, liikudes aeglaselt kogu suu ulatuses.

Erinevad tootjad:

Philips Sonicare
Pakub kõrgtehnoloogilisi suuhooldusseadmeid, sealhulgas irrigaatoreid.

Oral-B
Tuntud oma hambaharjade poolest, kuid toodab ka kvaliteetseid irrigaatoreid.

H2O
Pakub taskukohaseid ja rohkete lisadega irrigaatoreid.

Irrigaator on kasulik tööriist igapäevases suuhügieenis, eriti inimestele, kellel on breketid, sildad, implantaadid või kes kannatavad igemeprobleemide all. Regulaarne kasutamine aitab hoida suu tervena ja ennetada suuhaigusi.


Kliendiabi

Oleme Sulle rõõmuga abiks!

Kui soovid abi valiku tegemisel siis helista meile julgelt 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame Sind suurima hea meelega!