Näitan kõiki 16 tulemust

Hambavaheharjad

Hambavahehari kujutab endast äärmiselt praktilist, efektiivset ja mitmekülgset lahendust hammaste vahele kogunenud toiduosakeste ja bakteriaalse katu eemaldamiseks. See on kasulik nii ülemääraselt laiade kui liialt kitsaste hambavahede puhastamiseks, sillaelementide ja implantaatide äärmiselt täpseks puhastuseks ning samuti juhtudel, mil on tekkinud tühi ruum igeme ja hamba vahel (igeme taandumine).

Valmistatakse suurel hulgal erineva kuju ja suurusega hambavaheharju. Peamine kriteerium, mida tuleks hambavaheharja valimisel silmas pidada, on hambavahede laius: on äärmiselt oluline vältida liiga laia harja pressimist kitsasse vahesse. Lisaks tuleb arvestada ka ortodontiliste vahendite, proteeside, sildade, igemete taandumise ja teiste eritingimustega. Seepärast peaks sobiva hambavaheharja esiteks määrama hambaarst, kuna just tema oskab valida teile sobivaima kuju ja suurusega toote. Väga oluline on ka harjade regulaarne vahetamine. Kõrgekvaliteediline hambavahehari, millel on antibakteriaalse kaitsega harjased, kestab kauem, minetamata oma häid omadusi kogu kasutusaja vältel.


Oleme abiks valiku tegemisel!

Helista meile tööpäeviti 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame leida just Sulle sobivaima toote.