Näitan kõiki 9 tulemust

Elmex ja Meridol

Tõsta oma suuhügieeni rutiini kõrgemale tasemele Elmexi ja Meridoli abil, kaks usaldusväärset kaubamärki, mis on tuntud oma suuhügieeni lahenduste poolest. Pakume laia valikut Elmexi ja Meridoli suuhooldustooteid (hambapastad, hambaharjad, suuveed), mis on loodud selleks, et hoida Sinu naeratus tervena ja säravana.

Miks valida Elmex ja Meridol?

Elmex ja Meridol põhinevad mõlemad aastakümnete pikkusel teadusuuringutel ja innovatsioonil ning on pühendunud kõrgeimate suuhügieeni standarditele. Meie valikus on erinevaid hambapastasid, suuvesi ja hambaharju, mis on kohandatud vastama Sinu terviklikule vajadusele.

  1. Teaduslik tipptase: Elmexi ja Meridoli arendatakse koostöös juhtivate valdkonna ekspertidega, tagades suuhügieeni uusimad saavutused.
  2. Fluoriidi eksperdid: Elmex on tuntud oma fluoriidi eksperdina, pakkudes kaitset hambaaukude ja tundlikkuse vastu.
  3. Õrn igemehooldus: Meridol spetsialiseerub õrnale igemehooldusele, käsitledes probleeme nagu põletik ja veritsemine ning soodustades üldist suuhügieeni.
  4. Erakordne valgendamine: Elmex pakub edasijõudnud valgendustooteid, et saavutada sädelev ja enesekindel naeratus.

Lähemalt Elmexi ja Meridoli kohta:

  • Elmex, asutatud 1962. aastal, oli üks esimesi kaubamärke, mis tutvustas amiinfluoriidi hambapastas.
  • Meridol on loodud 1952. aastal ning alustas tegevust viies läbi uurimistööd igemete tervise ja üldise heaolu seose kohta.
  • Elmex ja Meridol jätkavad suuhügieeni valdkonnas tipptasemele püüdlemist, täiendades pidevalt oma tooteid, et vastata muutuvatele suuhügieeni vajadustele.

Elmexil ja Meridolil on rikas ajalugu, mille keskmes on suuhügieeni edendamine. Elmex, mis sündis fluoriidi tehnoloogia teaduslike läbimurrete tulemusena, omandas kiiresti tunnustuse oma efektiivsuse poolest kaariese ennetamisel. Samal ajal keskendus Meridol varakult igemete tervisele, luues läbimurdelisi lahendusi igemete tundlikkuse ja veritsemise korral.

Tänapäeval jätkavad mõlemad kaubamärgid pühendumist oma põhiväärtustele: innovatsioon, teaduslik rangus ja kirg suuhügieeni edendamiseks. Elmexi ja Meridoli tooteid usaldavad miljonid kasutajad üle maailma, kuna need pakuvad tipptasemel suuhügieeni lahendusi, mis hoolitsevad kogu suuhügieeni eest.

Proovi Elmexi ja Meridoli suuhooldustooteid, et saavutada tervem ja sädelevam naeratus!


Oleme abiks valiku tegemisel!

Helista meile tööpäeviti 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame leida just talle sobivaima toote.