Näitan 1–24 tulemust 104-st

Elektrilised hambaharjad

Hammaste põhjalik puhastamine ei pea tähendama visiiti hambaarstitooli. Hoolduse oma hammaste eest saab tõhusamaks muuta ka kodustes tingimustest. Saad oma igapäevase hambapesu rutiini muuta efektiivsemaks elektrilise hambaharja abil. Elektriline hambahari ei taga mitte ainult terved ja puhtad hambad, vaid hoiab ka Sinu igemed tervetena, naeratuse valgena ning hambakatu eemal.  

Meie e-poes on elektrilised hambaharjad müüki pandud mõeldes kõikidele. Hammas32 laiast tootevalikust leiab elektrilise hambaharja endale iga inimene, kes on otsustanud oma suuhügieenile rohkem tähelepanu pöörata. 

Parimad elektrilised hambaharjad

Kõige populaarsemad elektriliste hambaharjade tootjad on Oral-B ja Philips. Mõlemad on üle maailma tunnustatud ettevõtted, kelle tootearendused on elektrilised hambaharjad viinud tehnoloogiliselt järgmisele tasemele. On neid, kes eelistavad ainult Oral-B hambaharju, ja neid, kes eelistavad Philips Sonicare’i hambaharju. Nende elektriliste hambaharjade võrdlus toob välja mõlema brändi tugevused. 

Philips Sonicare elektrilised hambaharjad

Ülevaade Philips hambaharjadest ja teistest toodetest pöörab tähelepanu ka Philips Sonicare elektriliste hambaharjade tööpõhimõttele – Sonic tehnoloogiale. See tähendab, et hambaharja otsiku harjased vibreerivad, liikudes suurel kiirusel küljelt küljele. Sonicare hambaharjad vibreerivad kuni kiirusega 62 000 liigutust minutis. 

Philips Sonicare DiamondClean 9000 elektriline hambahari on nende üks populaarseimaid. Kui eelistad uusimat ja parimat tehnoloogiat täiuslikuks suuhoolduseks, on see hambahari just Sinule. Komplekti kuulub hambahari 4 režiimi ja 3 intensiivsusastmega, keskmise tugevusega harjapea ning must laadimisalus plastringiga. DiamondClean 9000 elektrilise hambaharja harjapead valivad Sinu suu eripära järgides automaatselt optimaalsed seaded ning nutikas sensor annab märku, kui rakendad liialt tugevat survet oma igemetele ja hammastele. Philips Sonicare DiamondClean 9000 elektriliste hambaharjade komplekt sisaldab endas aga kahte käepidet – ühte musta ja teist valget. Mõlemaga on kaasas üks hambaharja otsik ning laadija. 

Oral-B elektrilised hambaharjad

Oral-B on paljudele tuntud oma eristuva harjamistehnoloogia poolest, mille äratuntav osa on ringlev ümmargune harjapea otsik. Oral-B elektriline hambahari ühendab endas kolm olulist tehnoloogiat üheks 3D tehnoloogiaks. Nendes hambaharjades kasutatakse harjapeadel samaaegaselt pöörlevat, võnkuvat ja pulseerivat tehnoloogiat. 

Oral-B iO 8 elektriline hambahari White Alabaster on Oral-B tootearenduse viimane sõna. iO-s kui Oral-B parimas harjamistehnoloogias on mikrovibratsiooniga harjaste õrn energia ühendatud hambaarstide soovitusel loodud ümara harjapeaga. Koostöös tagab hambahari erakordselt sujuva ja vaikse harjamiskogemuse. Ostes Oral-B iO 8 elektrilise hambaharja saad kaasa käepideme koos 6 harjamisrežiimi ja värvilise ekraaniga, keskmise tugevusega harjapea, magnetlaadija, reisivutlari ning otsikukarbi. 

Elektriline hambahari igale pereliikmele

Elektriline hambahari lastele tähendab parimat suuhooldust juba alates esimeste hammaste tulekust. Kinnistades hambapesu harjumust erksavärviliste ja piltidega kaunistatud elektriliste hambaharjadega, loob see lapsele positiivseid emotsioone läbi igapäevase tegevuse. See annab lapsele vajalikku põnevust ning mängulisust rutiinsesse toimingusse. Uuringud ja klientide tagasiside kinnitavad, et elektrilise hambaharjaga peseb laps oma hambaid meelsamini, regulaarsemalt ja põhjalikumalt.

Elektriline hambahari lapsele tuleks valida tema vanuse järgi. Lastele suunatud hambaharjade otsikud on disainitud mõeldes kasvavate hammastega. Kompaktne suurus on lapse väikesele suule mugav ning ülipehmed harjakesed ei kahjusta õrnu igemeid, aga puhastavad hambad põhjalikult. 

Brush-Baby WildOnes elektriline hambahari on spetsiaalselt kujundatud väikelastele kuni vanuses 10. See koaalakujuline hambahari teeb harjamise käigus erinevaid valgusefekte. Valikus on erinevad toredad karakterid nagu tiiger Toby, pingviin Percy, elevant Evie jt. Need hambaharjad ei anna vaid kindlustunnet lapsevanemale, et lapse hambad on põhjalikult puhtad, vaid annavad lapsele rõõmu tavapärasesse tegevusse. Komplekti kuulub käepide 2 tugevusrežiimiga, 2 pehmete harjastega harjapead ning USB-laadija. 

Elektriliste hambaharjade soodus

See, et hambahari on elektriline, ei tähenda, et ta peab olema Sinu jaoks liiga kallis. Soodne elektriline hambahari, mis on ostetud usaldusväärse edasimüüja käest, on töökindel ning tagab baashoolduse Sinu hammastele. Selleks, et kõik võiksid leida endale sobivaima, oleme oma valiku hoidnud mitmekülgsena. Meie e-poes saadaval olevad madala hinnaga elektrilised hambaharjad on taskukohased, aga ei ole sellest hoolimata teinud järeleandmisi kvaliteedis. 

Oral-B Vitality 150 Cross Action elektriline hambahari on klassikaliselt must-valge värvusega. Hambaharjaga on kaasas 2 keskmise tugevusega harjapead. Cross Actioni pea CrissCross-harjased pääsevad kergesti hammaste vahele, kus need eemaldavad katu ja hoiavad ära selle ladestumise. Hambahari teeb 7600 pöörlevat-võnkuvat liigutust minutis ja on sisseehitatud 2 minutilise taimeriga. 

Lisaks sellele on meil parimad kampaaniapakkumised ühest kohast. Soodusega on saadaval elektrilised hambaharjad, nende otsikud ja laadijad, aga ka hambapastad. 

Alati pole sobiva hambaharja leidmine valikute rohkuse tõttu lihtne. Erinevaid mudeleid ja omadusi, millega arvestada, on palju. Selleks, et leida endale head elektrilist hambaharja, soovitame kasutada meie elektrilise hambaharja leidjat. Vastates viiele lihtsale küsimusele oma eelistuste kohta, saad vastuseks just Sinu kriteeriumitele vastavad ja sobilikud tooted. 


Kliendiabi

Oleme Sulle rõõmuga abiks!

Kui soovid abi valiku tegemisel siis helista meile julgelt 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame Sind suurima hea meelega!