Näitan kõiki 22 tulemust

Laste elektrilised hambaharjad

Parimad elektrilised hambaharjad lastele, mis muudavad hambapesu tõeliselt toredaks ja oodatud tegevuseks! Põhjalikud uuringud ja klientide tagasiside kinnitavad, et elektrilise hambaharjaga peseb laps oma hambaid meelsamini, regulaarsemalt ja põhjalikumalt – kinnistades neile ühe olulise harjumuse läbi mängu ja positiivse emotsiooni. Nüüd lihtsam kui kunagi varem innustada oma last järgima tervislikke eluviise kogu eluks.

Tihti on laste hammaste kohta kuulda arvamust: “Pole hullu, piimahambad ju vahetuvad!” Kui esimesed piimahambad hakkavad lõikuma tavaliselt 6 kuu vanuselt, siis viimased vahetuvad alles 11-13 aastaselt. See tähendab, et laps kasutab piimahambaid üle kümne aasta. Enneaegselt kaotatud piimahammas võib mitte ainult tekitada valu ja aastateks ebamugavustunnet, vaid põhjustada ka jäävhammaste vale asendi ja vale hambumuse. 

Laste suuhügieen peaks algama juba esimeste hammaste tulekuga imikueas ning sellele tuleks tähelepanu pöörata läbi terve lapsepõlve. Vastutus tervete hammaste ja igemete eest, aga ka hambapesu harjumuse loomise eest, on lapsevanemal. Vaatame lähemalt, kuidas ja millise hambaharja abil tagada oma lastele terved hambad ning mille poolest on elektriline hambahari lastele hea. 

Kas elektriline hambahari beebile on vajalik?

Arvatavasti on iga lapsevanema peast vähemalt korra läbi käinud mõte sellest, kas ja kui palju on vaja hoolitseda imiku esimeste hammaste eest. Võib tunduda ebavajalik pakkuda igapäevast hooldust 7-kuu vanuse beebi kahe pooliku hamba eest. Tegelikkuses on esimeste hammaste pesu sama tähtis kui hilisem suuhügieen. Piimahammaste all luus on jäävhammaste alged ning hooldamata piimahammastelt tulenevad probleemid võivad kanduda jäävhammastele. Seega esimeste hammaste tulek on märk sellest, et soetada oleks vaja beebi hambahari. Aga milline?

Valida on lastele mõeldud väikese käsihambaharja, näpuharja ja elektrilise hambaharja vahel. Kui mõelda, milline hambahari oleks parim esimeseks, siis mõelda ka sellele, et juba 8-kuune imik võiks saada selle enda kätte haarata ja läbi närimise püüda ise hambapesu imiteerida. Seda saab teha enamike lastele mõeldud väikeste käsihambaharjadega, aga ka beebi elektriliste hambaharjadega. 

Elektrilised hambaharjad beebidele ja lastele vanuses kuni 3

Brush-Baby Babysonic elektriline hambahari on mõeldud just juba esimeste hammaste ilmumisest kuni kolmanda eluaasta lõpuni. Spetsiaalselt väikelastele disainitud Brush-Baby BabySonic elektriline hambahari aitab õrnalt hoolitseda Sinu beebi suuhoolduse eest. Väikese harjaotsakuga ja pehmete harjastega õrnu vibratsioone tekitav hambahari on ideaalne vahend hoidmaks Sinu beebi igemed ja hambad puhtana. Sellel on kaasas kaks harjapead – vanusele 0-18 kuud ja vanusele 18-36 kuud. See tagab hambaharja pika kasutusea. Vajadusel saab otsikuid alati juurde osta nii väiksemas suuruses kui ka suuremas suuruses. Hambahari on saadaval sinises, rohelises ja roosas toonis.

Brush-Baby WildOnes on elektriliste hambaharjade sari, mis pakub lisaks suuhügieenile ka mängulisust ja rõõmu. Hambaharja käepide on disainitud kas elevandi, pingviini, ahvi, pandakaru või jõehobuna. Valgusefektidega ja pehmete harjastega õrnu vibratsioone tekitav tegelaskujuga hambahari on suurepärane abimees harjutamaks last hammaste eest hoolitsema läbi positiivse kogemuse.

Elektrilised hambaharjad lastele vanuses 3+

Ligikutsuv ja huvitav elektriline hambahari lapsele võib olla lahendus, kuidas äratada huvi ka nendes, kel on kõige suurem tõrge hambapesu vastu. 

Oral-B Vitality laste elektriline hambahari on saadaval erinevate multikategelastega. Elsa, Star Wars tegelased, Miki Hiir ja Pikne McQueen on valmis appi tõttama, et tagada puhtad hambad lastele. Kui tegelaskujude pildid on hambaharja otsikutel, siis käepideme saab laps ise kaunistada kergesti eemaldatavate kleepsudega, mis on hambaharjaga kaasas. Vitality hambaharjadel on kleepsud Disney Frozeni, Disney Pixar Toy Story, Disney Princess ja Disney Pixar Cars tegelastelt. See muudab hambaharja lapse lemmikuks!

Ka Philips Sonicare For Kids elektriline hambahari on lapse enda poolt kleepsudega disainitav. See hambahari pakub kleepsude vahetamise näol tagasihoidlikumat disaini lastele, kes ei ole erinevate tegelastega veel tutvunud või kes enam ei soovi endale multifilmide tegelasi enda hambaharjale.

Oral-B PRO3 Junior on elektriline hambahari lastele alates vanusest 6. Uuenenud Oral-B PRO3 hambahari “Star Wars” motiividega näeb välja efektne ja stiilne ning omab laste hambapesuks sobilikku “Sensitive” harjamisrežiimi. Hambaharjaga on võimalik kasutada Disney “Magic Taimer” tasuta nutirakendust, mis juhendab Sinu lapse hambapesu paremate tulemuste saamiseks!

Oral-B Smart Teen on elektriline hambahari aga pere kõige suurematele lastele. See teismelistele lastele mõeldud hambahari on koos surveanduri ja eriti pehmete harjapeadega mugavaks hammaste pesuks. 

Miks on laste suuhügieen oluline?

Kui jätta esimesed hambad hooleta, võib lapsel juba 3-aastaselt olla probleeme nagu näiteks esimesed augud, põletikulised igemed või piimahammaste liigvarajane eemaldamine hambaarstil. Laste hambad on õrnemad ning vajavad korralikku hoolt igapäevaselt. 

Aga arvatavasti on iga lapsevanem ühel või teisel õhtul silmitsi seisnud oma kolmeaastasega, kes on liiga väsinud või lihtsalt trotsi täis ning mitte mingil juhul ei lase oma hambaid pesta. Paljudele on see igapäevane katsumus. Mis siis, kui oleks olemas laste hambahari, millel on peal sinu lapse lemmikmultika tegelane ja mille harjakesed teevad 2 minuti jooksul sama palju liigutusi kui tavaline hari umbes 1 kuu jooksul?


Kliendiabi

Oleme Sulle rõõmuga abiks!

Kui soovid abi valiku tegemisel siis helista meile julgelt 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame Sind suurima hea meelega!