Näitan kõiki 14 tulemust

SmileLab

SmileLab on Rootsi ja Inglismaa hambaarstide koostöös loodud hambavalgendussari, mis on efektiivne, ohutu ja loodussõbralike koostisosadega. SmileLab hoolitseb naeratuse eest kaasaegsel, lihtsal ning tõhusal moel! Tegemist on mugava ning tõhusa vahendiga, mis on turvaline ning kliiniliselt testitud. Sobib ka tundlikele hammastele ja igemetele. Hammaste valgendamine kodus ei ole kunagi olnud nii lihtne.

Smilelab hambapastad ja hambavalgendusribad

Nagu Smilelab ise ütleb – valged ja puhtad hambad on suurepärane enesekindluse tõstja!

Smilelab on innovaatiline ja kõrgelt hinnatud hambavalgendus sari, mis on vegan, julmusevaba ja 100% ohutu koduseks kasutamiseks. Smilelab hambaarstide poolt välja töötatud tooted ei ole loodud ainult hammaste valgendamiseks, vaid ka tugevdamiseks. Nende toodete hulka kuuluvad hambapastad, hambavalgendusribad, suuveed ja -värskendajad.

Smilelab hambapastad

Smilelab´i valgendavad hambapastad on esimene igapäevane samm tervisliku naeratuse eest hoolitsemise rutiini poole. Vahetades oma tavalise hambapasta Smilelab valgendava hambapasta vastu, on tulemusi märgata mõne päeva jooksul. Kõik Smilelab hambapastad on loodud naeratuse säravamaks muutmiseks. Hambapastad aitavad tõhusalt eemaldada pinnaplekke ja hambakattu, tagades samal ajal puhtuse ja värskuse. Need on hammastele 100% ohutud, olles välja töötatud mitteabrasiivse koostisega. 

SmileLab Advanced Whitening hambapasta on innovaatiline hambaid valgendav hambapasta, mis ei kahjusta hambaid ega muuda neid tundlikuks. Sellel on koheselt valgendav efekt, mis vähendab tumedaid plekke ja muudab sinu hambad mitu tooni valgemaks.

Smilelab valgendav hambapasta Flash Speed on nende üks populaarsemaid tooteid. Tõhusalt valgendav hambapasta igapäevaseks kasutamiseks garanteerib maksimaalse puhtuse, värskuse ning hammaste kauni valge tooni.

Smilelab Groom on esimene ja ainus valgendav hambapasta, mis on disainitud spetsiaalselt meestele. Tegemist on innovaatilise ning tipptasemel hambaid loomulikul moel valgendava hambapastaga, mis päriselt ka toimib!

Smilelab hambaid valgendavad ribad

Smilelab hambavalgendusribad (vahel nimetatud kui Smilelab plaastrid hammastele) on vaieldamatult klientide lemmikud ja populaarseimad oma valdkonnas. Need on hambaarstide poolt välja töötatud kiireks ja mugavaks hammaste valgenduseks kodus. Kaunis tulemus, tekitamata hammaste tundlikkust. 

Kõiki Smilelab hambavalgendusribasid kasutatakse ühte moodi:

  • võta hambavalgendusribad pakendist välja,
  • aseta pikem riba ülemistele hammastele ja lühem riba alumistele hammastele,
  • järgi toote juhiseid aja kohta,
  • eemalda riba ja pese hambad,
  • naerata!

Ribad on väga õhukesed ja praktiliselt nähtamatud. Neid on lihtne paigaldada – ribad on kasutamiseks ette doseeritud ja iga seansi jaoks tuleb lihtsalt avada uus komplekt. Nii ei lähe toodet kunagi raisku.

Smilelab Therapy hambaid valgendavad ja tugevdavad maskid on järgmise generatsiooni hambavalgendussüsteem, mis ainult ei valgenda, vaid ka kaitseb ning parandab hambaid. Hambavalgendusmaskide uudset ja unikaalset koostist kutsutakse #SMILETHERAPY’ks, mis annab kauni naeratuse ja sealjuures tervemad hambad. See justkui SPA kuur Sinu hammastele! Komplektis on 14×2 valmis doseeritud pakikest hambaid valgendavaid maske nii ülemistele kui alumistele hammastele.

Smile Lab ASC (Advanced Smile Care) S-ribad parandavad üldist suuhügieeni, hävitavad kahjulikud bakterid ning eemaldavad hambakatu.Tulemuseks on valgemad, tervemad ning puhtamad hambad. Selle efekt on kohene: pärast pesu koged lisaks kaunile loomulikule hambatoonile ka mõnusat värskuse- ja puhtusetunnet. 

Smilelab FLASH kiirvalgendusribad on loodud spetsiaalselt kiiret reageerimist nõudvateks olukordadeks ja muudavad teie suhtumist oma naeratusse hetkega! Need kiirvalgendusribad tagavad täiusliku tulemuse vaid 15 minutiga. Kui teil on kiire, sobivad FLASH kiirvalgendusribad suurepäraselt ja annavad teile vajaliku võlu – just õigel ajal tähtsaks õhtusöögiks, kohtinguks või peoks. Väga lihtne, väga mugav ja täiesti ohutu. 

Esimene samm valgemate hammaste poole

Kui veel paarkümmend aastat tagasi oli hammaste valgendamine vaid hambaravi kabinetis teostatav protseduur, mida paljud endale lubada ei saanud, siis tänapäeval on hambavalgendus kergesti kättesaadav ja ohutu teostamiseks ka kodus. Enam ei pea kaugelt otsima! Parimad Smilelab tooted on meie e-poe kaudu kättesaadavad mitte ainult Tallinnas või Tartus, vaid üle kogu Eesti! Säravam naeratus on vaid mõne kliki kaugusel. 


Oleme abiks valiku tegemisel!

Helista meile tööpäeviti 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame leida just talle sobivaima toote.