Näitan ainukest tulemust

Parodontax

Parodontax on bränd, mis kuulub GlaxoSmithKline’ile (GSK), mis on rahvusvaheline farmaatsia- ja tervishoiufirma. Parodontax spetsialiseerub peamiselt suuhooldustoodetele, keskendudes eriti hambapastadele ja suuhügieeni toodetele.

Bränd on tuntud oma hambapastade poolest, mis on formuleeritud igemehaiguste, nagu gingiviit, ennetamiseks ja raviks. Parodontaxi hambapastad on eristatavad naatriumvesinikkarbonaadi (söögisooda) kasutamise poolest peamise koostisosana, mis aitab eemaldada hambakattu ja usutakse, et regulaarsel kasutamisel aitab säilitada igemete tervist. Lisaks on neil hambapastadel sageli ainulaadne maitse ja tekstuur, mis võib olla veidi erinev tavalistest hambapastadest.

Peale hambapasta võib Parodontax pakkuda ka muid suuhooldustooteid, nagu suuvesi, kuid nende peamine maine ja turukohalolek on tugevalt seotud nende spetsialiseeritud hambapastadega igemete tervise jaoks.


Kliendiabi

Oleme Sulle rõõmuga abiks!

Kui soovid abi valiku tegemisel siis helista meile julgelt 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame Sind suurima hea meelega!