Näitan 1–24 tulemust 31-st

Philips Sonicare

Philips Sonicare elektrilised hambaharjad on maailma ühed parimad ja hinnatuimad. Ainulaadsel Sonic-tehnoloogial töötav hambahari teeb vaid 2-minutilise hambapesu jooksul kuni 62 000 liigutust, mille käigus tekkiv aktiivne vaht tungib läbi hambavahede ja puhastab efektiivselt ka kõige raskemini ligipääsetavad kohad. Juba vähem kui paari nädalaga on Sinu hambad tervemad ja valgemad! Hammas32 on Philips Sonicare ametlik edasimüüja ja aitame leida just Sulle sobiva hambaharja!

Elektrilist hambaharja otsides oled ilmselt kokku puutunud ka ühe selle valdkonna tuntuima nimega nagu Philips Sonicare. Need elektrilised hambaharjad on hambaarstide poolt tunnustatud ning praeguseks miljonite kasutajate poolt üle maailma hinnatud ja eelistatud. Philips Sonicare elektriliste hambaharjade kvaliteeti, kasutusmugavust ja efektiivsust kinnitavad paljude kasutajate poolt jäetud positiivsed arvustused ning otsene tagasiside. Tutvu järgnevalt olulisemate omaduste ja eelistega, mis teevad Philips Sonicare elektrilised hambaharjad eriliseks ning tuntuks.

Philips Sonicare tehnoloogia

Philipsi Sonicare elektriline hambahari töötab erilise Sonic-tehnoloogia põhimõttel. See tähendab, et hambaharja otsiku pöörlemise asemel harjased vibreerivad, liikudes suurel kiirusel küljelt küljele. Philipsi Sonicare hambaharjad vibreerivad kuni kiirusega 62 000 liigutust minutis. Selline patenteeritud tehnoloogia võimaldab Sul kõigest kahe minutiga teha sama palju liigutusi, kui teeksid pestes käsihambaharjaga tervelt kuu aega.

Philips Sonicare hambaharjadel on mitmeid omadusi, mis tagavad dünaamilise puhtuse ning vajaliku igapäevase suuhoolduse:

 • teevad kuni 62 000 liigutust minutis, tagades tõhusa puhastuse
 • kahe või enama kiirus- ja või tugevusrežiimiga, et leiaksid just endale sobivaima
 • sisseehitatud 2 minutiline taimer, mis annab märku sellest, kui hambapesuaeg on olnud piisav
 • integreeritud  surveanduriga, mis annab märku, kui surud hambaharja liiga tugevalt hammaste ja igemete vastu
 • vastupidav aku, mis kestab sõltuvalt mudelist kuni 2 nädalat
 • valitud Philips Sonicare elektrilised hambaharjad ühilduvad telefoniga ning annavad Sonicare äpi kaudu ülevaate, millal ja kui kaua hambaid pesnud oled ning kuidas muuta hammaste pesu efektiivsemaks

Philips Sonicare elektrilised hambaharjad

Philips Sonicare´l on palju erinevaid elektrilisi hambaharju erinevatest tootesarjadest, millest leiab endale sobivaima hambaharja iga pereliige – vanasti populaarsed Philips Sonicare Flexcare Platinum ja Philips Sonicare Easyclean elektriliste hambaharjade seeriad on asendunud Philips Sonicare DiamondClean ja Philips Sonicare ProtectiveClean tootesarjadega. Valik on mitmekesine ja põnev. Milline sobiks just Sulle kõige paremini?

Philips Sonicare ProtectiveClean (4300,4500,5100) (endine Flexcare)

Philips Sonicare for KIDS

Philips Sonicare DiamdonClean 9000

Philips Sonicare 2100 ja 3100 seeria (asendavad EasyCleani)

Philips Sonicare Protective Clean on oma kasulike omaduste ja klassikaliselt kauni välimuse tõttu elektriliste hambaharjade populaarsuses esikohal. Sellel on kuni 3 režiimi, sisseehitatud surveandur ja vastavalt mudelile ka reisivutlar. Hambaharja otsiku indikaator annab Sulle ise märku kui peaksid harjapea välja vahetama ning tänu BrushSync tehnoloogiale valib hambahari ise Sulle optimaalse režiimi ja intensiivsuse.

Philips Sonicare DiamondClean kahene komplekt on Sulle ja Su kaaslasele. Sellesse komplekti kuulub kaks käepidet, kaks harjapead, laadimisalus plastringiga ja laadimisalus klaasiga. Mõlemal hambaharjal on sisseehitatud surveandur, 4 harjamisrežiimi ja 3 intensiivsust, nutikas hambaharjapea tuvastus ja telefoniäpp.

Elektrilise hambaharja puhul saab ise kombineerida enda jaoks hambaharja ja sobivaima tugevuse ja kujuga otsiku. Philips Sonicare otsikud on saadaval kolmes erinevas tugevusastmes, erinevates värvitoonides ning üleni plastikust või kummist pehmema äärega. Oluline on uue hambaharja puhul alustada pehme otsikuga ning anda aega uue harjamisviisiga harjumiseks. Otsikut tuleks vahetada vähemalt kord 3 kuu jooksul või kui sinised indikaatorharjased otsiku eesosas on värvi kaotanud. Pane kõrvaklapid pähe ja naudi!

Philips Sonicare hind

Philips Sonicare hambaharjade üheks kõige suuremaks eeliseks on nende hinnad. Nende tootevalikust leiab elektrilise hambaharja endale igas hinnaklassis. Philips Sonicare elektrilise hambaharja hinnad jäävad umbes 30-200 euro suurusjärku.

Philips Sonicare hambaharjade mudelivalik on kujundatud viisil, et sealt leiab endale sobivaimate omaduste ning hinnaga elektrilise hambaharja iga pereliige. Philips Sonicare eeliseks teiste tootjate ees on 1992.aastast alguse saanud pikk ja põhjalik arendustöö, koostekvaliteet, töökindlus ja kõrge kasutusmugavus. Philips Sonicare elektrilist hambaharja valides ei tee sa kulutust, vaid investeerid hambaarsti külastuste kulutustega võrreldes oma hammaste ning igemete tervisesse. Tulemused säravama ja puhtama naeratuse teel on nähtavad juba paari nädala jooksul.

Philips Sonicare DiamondClean 9000 elektriline hambahari on suurepärane kaaslane täielikuks igapäevaseks suuhoolduseks Sinu vannitoas. Komplekti kuulub kaunis ergonoomiline hambahari 4 režiimi ja 3 intensiivsusastmega, harjapea, laadimisalus, reisivutlar koos laadimisfunktsiooniga ning laadimisklaas, milles saad oma hambaharja hoiustada ning samal ajal ka laadida. Philipsi Sonicare DiamondClean 9000 on kaasaegseim ja kõrgtehnoloogilisem elektriline hambahari Sinu suu täielikuks hoolitsemiseks. Nutikad harjapead valivad Sinu suu eripära järgides automaatselt optimaalsed seaded ja nutikas sensor annab märku, kui rakendad liialt tugevat survet oma igemetele ja hammastele.

Philips Sonicare 2100 seeria hambahari on aga elektriliste hambaharjade klassika. See ühe režiimiga hambahari pakub põhilist igapäevast baashooldust Sinu hammastele. Hoolimata tunduvalt odavamast hinnast ei ole loobutud ei kvaliteedist ega töökindlusest ning hammaste puhtus on garanteeritud. 

Philips Sonicare 2100 seeria elektriline hambahari asendab varasemalt tuntud EasyClean seer hambaharju, mis välja töötatud just neile, kes alles alustamas oma teekonda elektriliste hambaharjade maailmas ning soovivad veenduda nende kasulikkuses ja efektiivsuses. Need on töökindlad ja varustatud igapäevaseks hambapesuks olulisemate funktsioonidega, tagades puhtamad hambad ja tervemad igemed.

Philips Sonicare lastele

Philips Sonicare for KIDS on just mõeldud pere kõige väiksematele liikmetele!  Läbiviidud uuringud ja lapsevanemate kogemused kinnitavad, et lapsed tahavad elektrilise hambaharjaga oma hambaid pesta ning pesevad neid paremini, kauem ja regulaarsemalt kui teevad seda tavalise käsihambaharjaga. 

Philipsi laste elektrilised hambaharjad töötavad samal põhimõttel ja tehnoloogialgi, mis täiskasvanute omad. Erinevus seisneb peamiselt lastele mugavamas käepidemes, õrnemas harjamistugevuses ning spetsiaalselt eriti pehmetes hambaharja otsikutes. Lisaks on hambaharjaga  kaasas 8 erinevat kleebist, millega laps saab hambaharja vastavalt oma soovile kaunistada. Laste elektriline hambahari on ühendatav lõbusa äpiga, mille abil saavad lapsed julgust, innustust ja läbi mängulise tegevuse omistada positiivset hambapesemise harjumust. Lapsed näevad, kui tublisti ja järjekindlalt nad oma hambaid pesevad ja teenivad hea tulemuse eest auhindu.

Philips Sonicare meie e-poes

Enne kui hakkad endale Philips Sonicare elektrilist hambaharja valima, mõtle enda jaoks läbi järgmised küsimused:

 • Otsid igapäevast suuhooldust, valgendavat toimet või vaevavad Sind näiteks tundlikud igemed või hambakatt?
 • Millised on Sulle olulised harjamisfunktskoonid – surveandur, muudetav intensiivsus, igemehooldus jms?
 • Milline võiks olla hambaharja komplektsus – kaasas otsikud, reisikarp, laadimisklaas?
 • Kui oluline on Sulle aku vastupidavus (nt reisid palju) – valikus nii 1 nädala kui kuni 3 nädala kestvusega.
 • Kas kaaslasel või peres on veel huvilisi, kes võiks elektrilist hambaharja kasutada?
 • Millise värvusega hambaharja otsid?

Selleks, et Sinu valikud lihtsustada ja aidata leida hambahari, mis on just Sinu jaoks sobivaim, oleme loonud elektrilise hambaharja otsingu. Sisestades sinna oma eelistused ning saad valikusse endale meeldivaimad elektrilised hambaharjad. 


Kliendiabi

Oleme Sulle rõõmuga abiks!

Kui soovid abi valiku tegemisel siis helista meile julgelt 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame Sind suurima hea meelega!