Näitan kõiki 16 tulemust

Brush-baby BabySonic

Spetsiaalselt väikelastele disainitud Brush-baby BabySonic elektriline hambahari aitab vanematel hoolitseda oma beebi suuhoolduse eest.

Väikese harjaotsakuga ja pehmete harjastega õrnu vibratsioone tekitav hambahari on ideaalne vahend hoidmaks Sinu beebi igemed ja hambad puhtana. Hambahari on varustatud 2 minuti intervalltaimeriga, mis iga 30 sekundi järel annab märku järgmise suuveerandi puhastamiseks.

Samuti aitab see õpetada õiget suu puhastamise harjumust juba varajases eas. Läbipaistev hambaharja otsik valgustub efektselt hambapesu ajal!

Kuidas kasutada BabySonic hambaharja?

1. Tee harjaotsak veega märjaks ja lisa harjastele pisikene kogus beebidele mõeldud hambapastat.

2. Vajuta lülitit üks kord, et aktiveerida valgus ja teist korda, et aktiveerida mootor.

3. Jaga mõtteliselt suu neljaks veerandiks ja liigu uue veerandi juurde kui selleks annab märku taimer, iga 30 sekundi järel.

5. Kui kõik suu veerandid on puhastatud, siis vajuta lülitit, et seade välja lülitada. BabySonic lülitab ennast ka ise välja, kui tööaeg 2 minutit saab täis.

Hambaharja puhastamiseks loputa harjaotsikut veega ning jäta kuivama.

Tähelepanu! See toode ei ole mänguasi! Täiskasvanu juuresolek on vajalik. Hoiusta eemal laste käeulatusest. Ohutuse mõttes kontrolli harjaotsakut enne igat kasutamist. Vaheta harjaotsak: kui sellel on vigastuse jälgi, see on kulunud või iga kolme kuu järel. Ära lase lapsel harjaotsakut närida. Ära jäta harjaotsakut vette ligunema pikaks ajaks.

Imikute hambapesu alusta lapse esimese hamba tulekul

Lastehambad ja nende eest hoolitsemine algab vanema abiga ning niipea, kui lapsel ilmub esimene hammas. Üldjuhul hakkavad esimesed hambad lõikuma esimesel eluaastal ning umbes kuueaastastel asenduvad piimahambad jäävhammastega. Kahjuks on endiselt levinud arvamus, et kui lapsel on piimahambad, siis hammaste pesemine pole niivõrd oluline, sest tulevad ju jäävhambad. Kahjuks on sellise suhtumise tulemuseks hambaaugud, põletikulised igemed ja lastel isegi piimhammaste varajane eemaldamine. Seega vanemate rolli hambapesus ülehinnata ei saa ning harjamine peaks toimuma regulaarselt hommikuti ja õhtuti.

Imikutele sobib näpuhari või õrnatoimeline beebi elektriline hambahari – Brush-Baby Babysonic, millel on abiks pisikesed ülipehmed otsikud ning sisseehitatud valgustus. Brush Baby hambahari on ülimalt tõhus, kuid lisaks hammaste harjamisele on sama oluline roll ka kasuliku harjumuse kinnistamisel, kus laps juba varakult hambapesurutiiniga harjub. Hambapastat beebidel kasutama ei pea, soovi korral aga võid kasutada näiteks spetsiaalset looduslikku Weleda hambapesugeeli. See on mahedamaitseline, puhastab õrnalt ja on ohutu ka allaneelamisel.

5 SOOVITUST: kõik, mida peaksid hambapesust teadma. Milline laste elektriline hambahari valida?


Oleme abiks valiku tegemisel!

Helista meile tööpäeviti 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame Sinu lapsele leida just talle sobivaima elektrilise hambaharja.