Näitan kõiki 2 tulemust

GC

GC Tooth Mousse on toode, mida toodab GC Corporation, Jaapani ettevõte, mis on tuntud oma hambaravitoodete poolest. See hambapasta on eriti märkimisväärne tänu oma Recaldent (CPP-ACP) koostisele, mis sisaldab kaseiinfosfopeptiidi (CPP) ja amorfselt kaltsiumfosfaati (ACP).

GC Tooth Mousse’i eelised hõlmavad järgmist:

Remineraliseerumine: Aitab hammaste remineraliseerumisel, mis on oluline varajase hambakaariese parandamiseks ja hambaemaili tugevdamiseks.

Vähendab tundlikkust: Remineraliseerumise tugevdamise abil võib see vähendada hammaste tundlikkust.

Hoiab ära kaariese: Regulaarne kasutamine aitab ennetada hambaaukude teket.
Tasakaalustab Suu pH-d: Aitab neutraliseerida happelist suu keskkonda, mis võib olla kasulik pärast hapu toidu ja jookide tarbimist.

Täiendab suuhügieeni: Toimib täiendusena tavapärasele suuhügieenile, eriti inimestel, kellel on suur risk hambakaariese või erosiooni tekkeks.

Seda soovitatakse sageli inimestele, kellel on suur kaariese risk, neile, kes läbivad ortodontilist ravi, ja isikutele, kellel on kuiv suu või muud seisundid, mis muudavad nad hammaste probleemidele vastuvõtlikumaks. Siiski on oluline enne uue hambaravimeetodi alustamist konsulteerida hambaarstiga.


Kliendiabi

Oleme Sulle rõõmuga abiks!

Kui soovid abi valiku tegemisel siis helista meile julgelt 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame Sind suurima hea meelega!