TAGANEMISÕIGUS

Juhul kui soovid lepingust taganeda, palun tutvu alltoodud tingimustega (Müügitingimused punkt 6):

  • Pärast tellimuse kättesaamist on kliendil õigus veebipoes sõlmitud lepingust taganeda 30 päeva jooksul. Juriidilistele isikutele taganemisõigus ei kehti.
  • Taganemisõigus ei kohaldu sellele, mille sisuks on sellise suletud pakendis toote üleandmine, mis ei ole kõlblik tagastamiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui toode on pärast kohale toimetamist avatud ja muudel VÕS §53 loetletud tingimustel (v.a tootja poolt korraldatud kampaaniatel, milles Hammas32 osaleb).
  • Tagastatav toode peab olema komplektne ja terviklik. Kui toode on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode (või tooted), tuleb tagastada ka need tooted.
  • Veendumaks kauba olemuses, omadustes ja toimimises, peab klient käsitlema ja kasutama toodet üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt füüsilises kaupluses teha. Kui toodet on kasutatud muuks otstarbeks kui see on vajalik eeltoodud loetletus toodu veendumiseks või tootel on kasutamise, kulumise märke, on Hammas32 õigus alandada tagastatavat ostusummat vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Kogu ostusumma tagastamiseks peab toode olemas originaalpakendis ning kasutamata.
  • Kauba tagastamiseks tuleb täita Hammas32 lehel kauba tagastus vorm (PDF) või esitada vabas vormis kauba ostust taganemise avaldus ning saata see aadressile info@hammas32.ee hiljemalt 30 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Toote tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et toode ei vasta tellitule.
  • Klient peab kauba tagastama avalduse esitamise hetkest 7 päeva jooksul või kirjalikult tõendama, et ta on nimetatud aja jooksul kauba üle andnud transpordifirmale (esitama jälgimisnumbri). Tagastades kulleriga on aadressiks Põdra tee 17, Uuesalu, Rae vald, tagastades pakiautomaati valida Raudalu Konsum pakiautomaat ja kontaktelefoniks 567 54 882. Pakiga peab olema kaasas ostuarve koopia või selgelt loetavalt tellija kontaktandmed (nimi, telefon, e-post, tellimuse nr).
  • Hammas32 tagastab tagastatud toote kättesaamisel kliendile viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik lepingu alusel saadud tasud, muu hulgas kättetoimetamise kulud, mis ei ületa tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulusid. Tagasimaksest võib Hammas32 keelduda seni, kuni kõik lepingu esemeks olevad asjad on tagastatud.
  • Kõik otseselt kaubast taganemise kulud kannab klient. Kui klient on valinud odavaimast kättetoimetamise viisiist kulukama kättetoimetamise viisi, ei pea Hammas32 tagastama kulu, mis ületab tavapärast kättetoimetamise viisi kulu.
  • Hammas32 on õigus tehingust taganeda ja kliendilt kauba tagastamist nõuda, kui kauba hind e-poes oli eksituse tõttu märkimisväärselt alla kauba tegelikku turuhinda.

 

Tellimust enne mitte tagastada, kui oleme Sinu avalduse kätte saanud ja kinnitanud.

Lepingust taganemise avalduse saad alla laadida siit (PDF).