Näitan kõiki 2 tulemust

Jordan

Jordan on Skandinaavia kaubamärk, mis on inimeste hammaste eest hoolitsenud alates 1927. aastast. Meie kõrge kvaliteediga toodete valik on loodud selleks, et muuta suuhooldusrutiin lihtsaks ning innustada nii palju kui võimalik – kombineerime ülima funktsionaalsuse stiilsete disainidega.

Meie missioon on aidata inimestel oma hambaid tervena hoida kogu elu vältel. Meie valikus on tooted alates esimese hamba ilmumisest – disainitud lähtuvalt individuaalsetest vajadustest, eelistustest ja harjumustest. Nii leiad alati sobiva toote endale või oma pereliikmele. Vaata meie toodete valikut siit.

Seame oma toodetele kõrged standardid – selline on meie Skandinaavia hing ja vaim. Seetõttu on Jordan võitnud hulgaliselt auhindu suurepärase tootedisaini või pakendilahenduste eest.

Hea suuhügieenirutiin tagab puhtad hambad ja suurendab heaolu. Jordanis oleme spetsialiseerunud suuhooldusele ja hammaste tervisele. Arendame, toodame ja müüme kõrge kvaliteediga tooteid, mis on teile sobivad ning katavad teie vajadustega.

Eesmärgiga tehtud

Jordan on Skandinaavia kaubamärk, mis on inimeste hammaste eest hoolitsenud alates 1927. aastast. Oleme Skandinaavias hambaharjade, hambaniidi ja hambatikkude kategoorias turuliider ning tegutseme kogu maailmas enam kui 50 turul. Meie kõrge kvaliteediga ning auhinnatud toodete valik on loodud selleks, et aidata inimestel oma hambaid tervena hoida. Meie valikus on tooted alates esimese hamba ilmumisest; eesmärgiga tehtud, et vastata erinevatele vajadustele ja eelistustele.

Jordan ajalugu

Kõigele pani aluse Taani juukseharja valmistaja. William Jordan sündis Kopenhaagenis 22. jaanuaril 1809 ja kasvas üles 12 lapsest vanimana. Kohe pärast kooli lõpetamist saadeti Wilhelm Saksamaale Kieli tööd otsima ja siirdus sealt edasi Hamburgi, kus ta õppis kammivalmistamist. Saksa oskuslike käsitööliste juhendamisel omandas Wilhelm Jordan oskused, mis panid aluse tema elutööle, luues pärandi, mis elab tänaseni.

Tugeva pärandi ja harjatootmise kogemusega Jordan on oma äri edasi arendanud. Täna on Jordan jagatud kolmeks erinevaks kategooriaks; suuhügieen, kodukeemia ja majapidamistarbed. Jordani suuhoolduse kategoorias oleme laiendanud oma portfelli hambaharjadelt, pakkudes nüüd kõike, mida vajate hammaste põhjalikuksks hooldamiseks. Alates hambapastast ja hambaniidist kuni erivajadustega toodeteni on meie missiooniks pakkuda inimestele parimaid lahendusi.

Jätkusuutlikkus

Jordanis usume, et meil kõigil on ühine vastutus jätkusuutlikkuse ees. Meie peamine missioon on pidevalt oma tooteid täiustada, säilitades kõrget kvaliteeti, mille poolest meid tuntakse. Eesmärgiks on arendada kogu meie portfelli jätkusuutlikumate lahenduste suunas. Meie tuntuim algatus jätkusuutlikkuse valdkonnas on meie auhinnatud kontseptsioon Green Clean. Kuid esitame endale igapäevaselt väljakutse tuua sama filosoofia oma äri kõikidesse aspektidesse.


Oleme abiks valiku tegemisel!

Helista meile tööpäeviti 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame leida just Sulle sobivaima elektrilise hambaharja.