Näitan kõiki 3 tulemust

Curaprox (Hydrosonic)

Hydrosonic – Innovaatiline Tehnoloogia – Õrn Puhastus. Võimas mootor. Täiuslikud harjapead. Kuni 84 000 imeliselt õrna harja liikumine minutis. Suurepärane Sinu igemetele ja raskesti ligipääsetavatele kohtadele.

Hydrosonic pro hambaharjaga tunned pärast hambapesu justkui oleksid lasknud oma hambaid professionaalselt puhastada – seda ka breketite, implantaatide ja tundlike igemete korral…samuti saavad põhjalikult puhtaks ka raskesti ligipääsetavad kohad.

Hambapesu ei saa enam täpsem olla. Eriti väike «single» harjapea on parim vahend hammaste eraldi harjamiseks ja igemete puhastamiseks. Nüüd saate täiuslikult ja hõlpsasti puhastada ka hammaste ja breketite või klambrite ja proteeside vahelised alad. Parim Šveitsi harjapea tehnoloogia.

Erakordselt täiusliku disainiga harjapea. Ülipeened ja õrnad Curen® harjased (tavapäraste nailonharjaste asemel), mis mähivad end ümber hamba, et puhastada veelgi tõhusamalt. Ja kuna harjapea on nii väike, ulatub see ka kõikide raskesti ligipääsetavate kohtadeni.

Suuhooldus kõigest ühe nupulevajutusegaPikka aega ei pööranud me elektrilistele hambaharjadele erilist tähelepanu. Niisamuti ei teinud seda ka Curaproxi asjatundja Prof. Dr. med. dent. Ueli P. Saxer. Aga siis oli meil kõigil ahhaa-moment. Sellest ajast saadik on Hydrosonic pro olnud meie kõigi lemmik.


Oleme abiks valiku tegemisel!

Helista meile tööpäeviti 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame leida just Sulle sobivaima elektrilise hambaharja.