Sooduskoodid

Mis asi on sooduskood?

Sooduskood ehk kupong on unikaalne ja kindel tähtedest ja/või numbritest koosnev kombinatsioon. Sooduskoodi abil on võimalik Hammas32 e-poest tellimust esitada tavapärasest soodsamatel tingimustel. Need unikaalsed koodid võivad pakkuda näiteks tasuta transporti pakiautomaati, mõnda tootepõhist allahindlust või kehtida tervele tootevalikule. Ühtlasi on üldiselt sooduskoodid alati kindla tähtajaga ja/või kasutusarvude poolest määratletud. Mõningatel juhtudel, kui ostukorvi summa ei ületa teatud määra, ei pruugi kood rakenduda. Tavapärane on ka, et mitu sooduskoodi üheaegselt ei ole võimalik kasutada.

Kuidas leian sooduskoodi?

Sooduskoodi saavad kasutada kõik Hammas32 e-pood külastavad kliendid, kellele on kood teatavaks saanud läbi vastavasisulise teavituse. Tavapäraselt on selleks näiteks mõni blogipostitus, reklaam mõnes meediakanalis, e-posti saadetud pakkumine või sotsiaalmeedia postitus. Sooduskoodi tasub otsida e-poe kui ka Google otsinguga.

Kuidas sooduskoodi kasutada?

Kui Sinule on teatavaks saanud mõni Hammas32 poolt pakutav sooduskood siis kasutada saad seda järgmiselt:

1. Lisa soovitud toode ostukorvi klikates nuppu “Lisa korvi

2. Järgmiseks vali kas “Vaata ostukorvi” või “Maksma

3. Kui valisid “Vaata ostukorvi“, leiad sooduskoodi lahtri “Kupong” kohe “Mine maksma” nupu alt.

4. Sisesta sooduskood ja vajuta “Kasuta kupongi“. Kood rakendub koheselt ja saad edasi liikuda kassasse.

5. Kui valisid punkt 2-s valikus “Maksma” siis kohe tellimuse andmete sisestamise osa kohal näed linki “On sul kupong? Kliki siia, et sisestada oma kood

6. Klikka lingile ja Sulle avaneb ääristatud lahter, kuhu saad sisestada sooduskoodi. Vajuta “Kasuta kupongi

Mõlemil juhul on kehtiva ja edukalt sisestatud sooduskoodi rakendumine koheselt näha vastava märkega ka tellimuse kinnitusel.

Kui vajad siiski abi sooduskoodi ehk kupongi kasutamisega siis võta meiega ühendust ja aitame Sind hea meelega!

 

Kliendiabi

Oleme Sulle rõõmuga abiks!

Kui soovid abi või lisainfot siis helista meile julgelt 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame Sind suurima hea meelega!