Näitan kõiki 7 tulemust

Hambaharja otsikud

Hambaharja otsik ehk harjapea on iga elektrilise hambaharja tähtis ja lahutamatu osa. Elektrilise hambaharja otsik on otseses kokkupuutes Sinu hammastega, mis tähendab, et nad mitte ainult ei eemalda toidu jäägid ning hambakattu tekitavad bakterid, vaid tagavad mugavuse hammaste pesu ajal. Selle tõttu on oluline leida just endale sobiliku suuruse ja tugevusega harjapea. Elektrilise hambaharja otsikud on saadaval kolme erineva tugevusastmega. Samuti saab valida otsikute kogust pakis ning värvitooni.

Nagu ka tavalise manuaalse hambaharja harjased, nii kuluvad ka elektrihambaharja otsikud. Regulaarne hambaharja otsiku vahetamine tagab hea suuhügieeni. Soovitus on harjapead vahetada iga kolme kuu tagant, et vältida harjastesse bakterite kogunemist, mis võib mõjutada Sinu suu ja hammaste tervist hammaste lagunemise ning igemehaiguste näol. Saad igapäevaselt kodus oma suuhügieeni jaoks ise palju teha, et tagada õige suuhooldusega terved hambad ja igemed

Philips Sonicare hambaharja otsikud

Philips Sonicare toodete puhul on valiku tegemine lihtne – kõik Philips Sonicare otsikud sobivad kõigile Philipsi elektrilistele hambaharjadele. Isegi lastele mõeldud hambaharja otsikud sobivad täiskasvanute hambaharjadele ning vastupidi. See annab võimaluse kasutada ühte elektrilist hambaharja mitme inimese peale. Peres saab olla üks elektriline hambahari ning igal pereliikmel eraldi otsik. Otsiku vahetamine on kerge ja kiire vaid paari liigutusega.

Hambaharja otsikud Philipsi hambaharjadele on saadaval kolme erineva tugevusega:

  • eriti pehmed (UltraSoft)
  • pehmed (Soft)
  • keskmised (Medium)

Philips Sonicare For KIDS hambaharja otsikud Mini on disainitud mõeldes lastele vanuses 3+. Need ülipehmed hambaharja otsikud sobivad ideaalselt kasvavate hammastega suudele. Täiskasvanutele mõeldud harjapeadest erinevad need ennekõike suuruse poolest. Kompaktne suurus on lapse väikesele suule mugav ning tagab koos õige elektrilise hambaharjaga lõbusa viisi, mille kaudu luua lapsele hambapesu harjumus. 

Philips Sonicare Premium Gum Care hambaharja otsikud on mõeldud õrnadele igemetele.  Pehmed harjased tagavad hea pinnakontakti hammastega, samas on üliõrnad Sinu igemete vastu. Spetsiaalselt hellade igemete jaoks välja töötatud otsikud on kummist äärega. Pehmed küljed painduvad ja kohanduvad teie igemete kontuuriga, tagades suurema kokkupuute pinnaga, et eemaldada igemepiirilt tõhusamalt kattu.

Philips Sonicare Premium All-in-One on Philipsi kaasaegseim harjapea, mis on loodud täielikuks suuhoolduseks. Need kõik ühes pehmed harjapead tagavad valgemad hambad ja tervemad igemed, eemaldades 20x rohkem hambakattu ja tagades 15x tervemad igemed kõigest kahe nädalaga. Harjaste kolmnurksed tipud eemaldavad plekke hammaste pinnalt tõhusamalt kui ümarad harjatipud. Harjaste kuju võimaldab hambapinnaga paremat kontakti ja muudab plekkide eemaldamise tõhusamaks.

Philips Sonicare elektriliste hambaharjade otsikutele on kujundatud lihtne, aga tark nipp, mille järgi aru saada, millal vajab harjapea vahetust. Nimelt on hambaharja otsiku eesosas kaks sinist indikaator harjakest, mis uuena on sinised, ent kulununa muutuvad valgeks. Harjapead tuleks vahetada iga 3 kuu tagant, jälgides sinised kulumismärke harjapea otstes. Uue hambaharja otsiku valimine ja vahetamine on imelihtne! 

Lisaks sellele saab Philips Sonicare elektrilistel hambaharjadel hambapesu otsiku kiiresti ja hõlpsasti asendada keeleharja otsikuga, et lõhustada keelele tekkinud mustus ja eemaldada halba hingeõhku põhjustavad bakterid ka mujalt kui vaid hammastelt. 

Oral-B hambaharja otsikud

Oral-B elektriliste hambaharjade otsikud töötavad kahel erineval tehnoloogial. Oral-B on paljudele tuntud just oma ümmarguse ringleva harjapea poolest. Nende tootekategoorias on olemas ka Pulsonic-seeria, mille harjased liiguvad vaid küljelt-küljele. Otsik tuleb valida vastavalt oma elektrilisele hambaharjale, sest tehnoloogiast lähtuvalt on Oral-B otsikud jaotatud kolme kategooriasse:

  1. iO seeria hambaharjadele mõeldud otsikud
  2. Pulsonic seeria hambaharjadele mõeldud otsikud
  3. Otsikud, mis sobivad kõigile teistele Oral-B elektrilistele hambaharjadele, sealhulgas laste elektrilistele hambaharjadele 

Oral-B iO Ultimate Clean hambaharja otsikud sobivad kõigile iO-seeria elektrilistele hambaharjadele. Need keskmise tugevusega hambaharja otsikud eemaldavad 100% enam hambakattu kui käsihambahari ning seda juba kasutamise esimesest päevast, andes professionaalse puhastuse tunde. Keerdharjaste tehnoloogiaga tagab parema juurdepääsu ja puhastuse ka raskesti ligipääsetavates kohtades. 

Oral-B CROSS ACTION keskmise tugevusega hambaharja otsikud on erilised oma risti-rästi paiknevate harjaste poolest. Ideaalne 16° kaldenurk jagab harjaseid paremini, et tagada tõhusam ligipääs hambavahede puhastamiseks. Suurem arv ümaraid harjaseid on vahelduva pikkusega, et saavutaksid parema harjamiskvaliteedi. Need sobivad kõigile Oral-B hambaharjadele (v.a iO, Pulsonic).

Oral-B Vitality ülipehmed hambaharja otsikud on saadaval eriliste piltidega pere kõige pisematele. Need harjapead aitavad Sinu lapsel puhastada põhjalikult hambaid ja tugevdada igemeid. Ülestõstetud siniste harjaste rida on mõeldud närimispindade puhastamiseks. Otsikud on kaunistatud Sinu lapse lemmiktegelastega, et muuta hambapesu mänguliseks ja lõbusaks. Sobivad lastele vanuses 3+.

Kuidas valida õiget elektrilise hambaharja otsikut?

Teame hästi, et nii elektrilise hambaharja valik kui ka õige otsiku leidmine võib valiku rohkuse tõttu olla küsimusi tekitav protsess. Millist otsikut valida? Just sellele küsimusele vastust otsides, töötasime välja nutika valemi, mis lihtsustab õige otsiku leidmist Sinu elektrilisele hambaharjale. Vali enda eelistused ning meie pakume Sinu valikutele toetudes sobivaimad otsikud.


Kliendiabi

Oleme Sulle rõõmuga abiks!

Kui soovid abi valiku tegemisel siis helista meile julgelt 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame Sind suurima hea meelega!