Näitan kõiki 12 tulemust

bluem

Bluem on Hollandist pärit suuhooldustoodete bränd, mis pakub laia valikut tooteid terve suu parandamiseks. Tootevalikus on igapäevaseks hoolduseks mõeldud hambapasta ja suuvesi kui ka teel olles kasutatavad tooteid nagu närimiskumm ja suusprei. Lisaks eelnevale ka spetsiaalsed tooted nagu suugeel ja hapnikuvedelik. Blue m’il on üle 15-aastane kogemus hambatoodete tööstuses ja nende tooteid müüakse rohkem kui 70 riigis üle maailma.

Hoolitse enda eest ja vali loodusest inspireeritud uus suuhooldusrežiim, mis tagab parema ja terviklikuma suuhoolduse. Seda soovitavad parimad hambaarstid ja hügienistid kogu maailmas.

Terviklik suuhooldus hapniku baasil

Bluem asutajaks on suukirurg Peter Blijdorp, kes on oma arsti karjääri jooksul paigaldanud üle 30 000 implantaadi ja kes on aktiivselt abistanud kõiki oma patsiente enne ravi algust, ravi ajal ja pärast operatsioone. Tema suurimaks sooviks oma patsientide jaoks oli võimalikult kiire paranemine võimalikult vähese valuga.

Meditsiinis on teatud sajandeid, et hapnik mängib võtmerolli haavaparanemise
protsessis. Hapniku puudumine tekitab haava piirkonnas valu. Aeglane hapniku
vabanemine suus ongi Bluem saladus. Kaks komponenti, mis kokkupuutel haava vedeliku või süljega hakkavad vabastama aktiivset hapnikku, on järgmised naatriumperboraat ja mesi.

Probleemide vastu õige suuhooldusega

Kliiniliselt valideeritud suuhooldustooted on aidanud paljudel rasketest
suuprobleemidest taastuda. Kümne aasta pikkuse kogemusega pakume oma
tooteid hambaraviprofessionaalidele hambaarstist kirurgini.

Implantaadid
Periimplantiit põhjustab igeme ja hambaimplantaadi ümbritseva luu põletikku. Krooniline põletik põhjustab luude hõrenemist, mis võib viia lahtise implantaadini, mis võib lõpuks välja kukkuda. Kui igemed on implantaatide ümber lahti, võivad igemete all kasvada kahjulikud bakterid, mis põhjustavad luude hõrenemist.

Suulimaskesta põletik
Keemiaravi saavatel patsientidel tekivad sageli probleemid suu limaskestaga. Piirkond võib muutuda põletikuliseks ja selle tulemusena tekivad valged või hallid haavandid. Infektsioonid võivad paranemisprotsessi edasi lükata. Seetõttu on oluline püüda vältida suu mukosiiti. Kui teil on juba suu limaskesta põletik, on oluline oma suu rahustada ja selle eest erilist hoolt kanda.

Hambakatt
Kilejas toidujääkide ladestus hamba pinnal, mis võib kaasa aidata hammaste lagunemisele ja igemehaigustele. Pikema aja jooksul hambakatt mineraliseerub, moodustades hambakivi. Hambakivi omakorda võib tekitada erinevaid põletikke.

Huulepõletik
Nurgakeiliit on põletik ühes või mõlemas suunurgas. Tundlikud haavandid, mis põhjustavad kuivust, lõhenemist ja lõpuks punaseid kahjustusi. Parem on neid haavu kohe ravida hapnikugeeliga. Enamik inimesi kogeb nädala jooksul
märkimisväärset erinevust.

Suu on meie üldise tervise aken ja seetõttu meie elukvaliteedi jaoks ülioluline. Pakume täielikku valikut kvaliteetseid suuhooldustooteid, mis hoiavad ja taastavad teie suu tervise. Tootevalikus on nii igapäevahoolduse tooteid, tooteid kiire elutempo juures kaasa haaramiseks ja ustavaid abilisi
suuprobleemide korral. Kvaliteetne suuhooldus igal ajal ja igal pool.

Efektiivsus

happybrush püüab pakkuda kvaliteetseid elektrilisi hambaharju, mis on efektiivsed hammaste puhastamisel ja suuhügieeni parandamisel.

Kättesaadavus

Ettevõte soovib teha kvaliteetsed suuhügieenitooted laiemalt kättesaadavaks ning pakub neid konkurentsivõimeliste hindadega ilma kvaliteedi kaotamata.

Kasutajakogemus

happybrush paneb suurt rõhku kasutajakogemusele, pakkudes harju, mis mitte ainult ei puhasta tõhusalt, vaid on ka nauditavad kasutada. Nad sisaldavad sageli kohandatavaid puhastusrežiime ja nutitelefonirakendusi isikupärastatud hambaharjamiseks.


Kliendiabi

Oleme Sulle rõõmuga abiks!

Kui soovid abi valiku tegemisel siis helista meile julgelt 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame Sind suurima hea meelega!