TRANSPORT

Tellides Hammas32 veebipoest Eestis on Sul võimalik valida alljärgnevate kohaletoimetamise viiside vahel:

  • SMARTPOST pakiautomaat2,69€ (korje igal tööpäeval kell 16:00)
  • OMNIVA pakiautomaat2,75€ (korje igal tööpäeval kell 16:00)
  • DPD pakiautomaat2,99€ (korje igal tööpäeval kell 15:00)
  • DPD KULLER – tellimuse saadame Sulle kulleriga koju või kontorisse – 7,49€
  • Väljastuspunkt – tule tellimusele järgi Hammas32 salongi Uuesalus Rae vallas – TASUTA

 

Töötame kogu tiimiga selle nimel, et Sinu tellimus saaks turvaliselt ning korrektselt komplekteeritud ja viitusteta üle antud Smartpostile, DPD või Omnivale – tellimused, mis esitatud enne kella 16.00i saadame välja veel samal tööpäeval (DPD puhul on viimaseks kellaajaks 15:00).

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul määratud sihtpunkti 1-2 tööpäeva jooksul (pühade ja suuremahuliste kampaaniate puhul aga isegi 7 tööpäeva) alates tellimuse lähetamisest. Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel tellimuste saatmist ei toimu. Kampaaniaperioodil (nt Must Reede jt) on seoses suurenenud mahtudega transpordiaeg tavapärasest pikem.

Lisainfo

Meie veebipoest saad kauba tellida endale sobivasse Smarptpost, DPD või Omniva pakiautomaati. Tellimuse vormistamisel palume Sul veenduda valitud pakiautomaadi sobivuses enne oma tellimuse kinnitamist (hiljem seda muuta ei ole praktiliselt võimalik). Paki kohalejõudmisel pakiautomaati saadetakse Sulle telefonile teade ning uksekood. Kaubale järele minnes sisesta kood, misjärel avaneb pakiautomaadi uks ning saabki tellitud kauba kätte.

Tellimusi hoitakse pakiautomaadis kuni 7 päeva alates paki sisestamisest (soovi korral saab hoiustamisaega ka pikendada otse Smartposti, DPD või Omnivaga kontakteerudes). Kui pakki ei ole 7 päeva jooksul väljastanud, tagastatakse see meile. Kui pakk on meile eeltoodud põhjusel tagastatud, tuleb paki kättesaamiseks postikulu uuesti tasuda.

Tellimine Soome

Alates 30 juunist 2020 on Hammas32 veebipoest võimalik tellida ka Soome. Tellimused saadame usaldusväärse Itella / SmartPostiga otse üle Soome asuvatesse pakiautomaatidesse – tellimuste tarneajad tavaolukorras Helsingi piirkonnas on 1-3 tööpäeva, mujal Soomes 3-5 tööpäeva.

  • SMARTPOST pakiautomaat – tellimuse saadame Soome Smartpost pakiautomaati – 9,90€

Tellimuse saatmiskulud on kuvatud tarneviisi juures ostu sooritades. Tellimused summaga alates 99€ on pakiautomaati saatmine TASUTA.

Vastutuse üleminek

Hammas32 vastutab tellitud ja ostetud kauba eest selle transportimise jooksul, kauba kättesaamise hetkest pakiautomaadist või kullerilt läheb kauba kahjustumise ja/või kadumise risk üle kliendile. Juhul, kui klient on kauba kättesaaks märkinud kellegi kolmanda isiku (näiteks kingituse saaja), kinnitab ta vastava korralduse andmisega, et nimetatud kolmas isik võtab endale kauba vastuvõtmise kohustuse ja vastutuse selle juhusliku kahjustumise ja/või hävimise riski eest alates kauba vastuvõtmisest pakiautomaadist või kullerilt. Hammas32 ei saa tellimusi tagasi kutsuda pärast kauba väljasaatmist (s.t. juhul, kui kaup on tellijale välja saadetud, jääb kohaletoimetamiskulu tellija kanda ning kauba mittesobimise korral kehtib talle vaid 30-päevane tagastamisõigus).

Tellimus peaks jõudma kohale 2 kuni 7 tööpäeva jooksul alates ostusumma tasumisest. Juhul, kui mõnel põhjusel tekib tellimusel täiendav viivitus, võtame Teiega koheselt ühendust. Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel tellimuste saatmist ei toimu.

Saame aidata?

Oleme alati abiks toote valimisel, või kui tekib mõni küsimus toote või teenuse kohta. Helista meile tööpäeviti 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal)