Hea klient! Sul on võimalik valida alljärgnevate kohaletoimetamise viiside vahel:

1. Kiirkulleri vahendusel Eesti Vabariigi piires (24h)* – 29,99  €.
2. SmartPOST või Omniva pakiautomaadi vahendusel Eesti Vabariigi piires (2 tööpäeva) – vastavalt 2,99€ ja 3,90€.
3. Tulen ise järgi – TASUTA (eelneval kokkuleppel k.a nädalavahetusel, 55511022)

Koostöös SmartPOSTi ja Omnivaga saab kauba tellida pakiautomaati. Tellimuse vormistamisel palun  kommentaaridesse täpsustuseks lisada soovitud, lähim pakiautomaat kauba kättesaamiseks. Pakk saabub 2 tööpäeva jooksul peale tellimuse eest tasumist. Paki saabumisel saadetakse  mobiilile teade ning isiklik uksekood. Kaubale järele minnes tuleb kood sisestada pakiautomaadi arvutisse, seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte. Saadetist hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest. Kui pakki ei ole 7 päeva jooksul väljastanud, tagastatakse see meile. Kui pakk on meile eeltoodud põhjusel tagastatud, tuleb paki kättesaamiseks  postikulu uuesti tasuda.

Kaup jõuab kohale vastavalt tellimuse vormistamisel valitud kohaletoimetamise viisile:

– Kulleri vahendusel postitamisele hiljemalt järgneval tööpäeval.
– DPD, Smartpost ja Omniva pakiautomaadi vahendusel postitamisele hiljemalt ülejärgneval tööpäeval.

Oluline info!
Hammas32 vastutab tellitud ja ostetud kauba eest selle transportimise jooksul, kauba kättesaamise hetkest pakiautomaadist või kullerilt läheb kauba kahjustumise ja/või kadumise risk üle tellijale. Juhul, kui tellija on kauba kättesaajana märkinud kellegi kolmanda isiku (näiteks kingituse saaja), kinnitab ta vastava korralduse andmisega, et nimetatud kolmas isik võtab endale kauba vastuvõtmise kohustuse ja vastutuse selle juhusliku kahjustumise ja/või hävimise riski eest alates kauba vastuvõtmisest pakiautomaadist või kullerilt. Hammas32 ei saa tellimusi tagasi kutsuda pärast kauba väljasaatmist (s.t. juhul, kui kaup on tellijale välja saadetud, jääb kohaletoimetamiskulu tellija kanda ning kauba mittesobimise korral kehtib talle vaid 30-päevane tagastamisõigus).

Teie tellimus peab jõudma kohale 1 – 5 tööpäeva jooksul alates ostusumma tasumisest. Juhul, kui mõnel põhjusel tekib tellimusel viivitus, võtame Teiega koheselt ühendust. Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel tellimuste saatmist ei toimu.