TRANSPORT

Tellides Hammas32 veebipoest on Sul võimalik valida alljärgnevate kohaletoimetamise viiside vahel:

  • KULLER – tellimuse saadame Sulle kulleriga – 29,99€ (tarneaeg 1-2 tööpäeva)
  • PAKIAUTOMAAT – tellimuse saadame Sulle Smartpost või Omniva pakiautomaati – 2,99€ / 3,90€ (tarneaeg 2-5 tööpäeva)
  • VÄLJASTUSPUNKT – saad tellimusele järgi tulla Põdra tee 17 Uuesalu Rae vald – TASUTA

Hammas32 veebipoest kauba tellida endale sobivasse Smarptpost või Omniva pakiautomaati. Tellimuse vormistamisel palume veenduda valitud pakiautomaadi sobivuses enne oma tellimuse kinnitamist (hiljem seda muuta ei ole võimalik). Paki kohalejõudmisel pakiautomaati saadetakse Sulle telefonile teade ning uksekood. Kaubale järele minnes sisesta kood, misjärel avaneb pakiautomaadi uks ning saabki tellitud kauba kätte. Tellimusi hoitakse pakiautomaadis kuni 7 päeva alates paki sisestamisest (soovi korral saab hoiustamisaega ka pikendada otse Smartposti või Omnivaga kontakteerudes). Kui pakki ei ole 7 päeva jooksul väljastanud, tagastatakse see meile. Kui pakk on meile eeltoodud põhjusel tagastatud, tuleb paki kättesaamiseks postikulu uuesti tasuda.

Koroonaviirus (COVID-19)

Hammas32 töö jätkub COVID-19 olukorra ajal tavapärases rütmis ja hoolitseme endiselt selle eest, et kõik Sinu suu jaoks vajalik on Hammas32 e-poes olemas. Meie töö jätkub tavapäraselt! Täidame Sinu tellimuse nagu varasemalt ning tarneajad pakiautomaati on 2-7 tööpäeva (mõnel juhul siiski aga kuni 10 tööpäeva). Seega palume ka valmis olla ja mõistvalt suhtuda kohatisteks viivitusteks tarnetes pakiautomaati seoses Smartposti ja Omniva suurenenud mahtudega. Lisaks pakiautomaati saatmise võimaluse võid soovi korral ka tellimusele kontaktivabalt järgi tulla meie salongi (Põdra tee 17 Uuesalus, Rae vald). Meie endi ja Sinu ohutuse tagamiseks järgime veelgi hoolsamalt kõiki ohutusreegleid. Oleme alati olemas, anname nõu ja vastame kõigile küsimustele telefoni, e-maili ja Facebooki teel ning töötame endisest veelgi enam digitaalsetes kanalites.

Vastutuse üleminek

Hammas32 vastutab tellitud ja ostetud kauba eest selle transportimise jooksul, kauba kättesaamise hetkest pakiautomaadist või kullerilt läheb kauba kahjustumise ja/või kadumise risk üle kliendile. Juhul, kui klient on kauba kättesaaks märkinud kellegi kolmanda isiku (näiteks kingituse saaja), kinnitab ta vastava korralduse andmisega, et nimetatud kolmas isik võtab endale kauba vastuvõtmise kohustuse ja vastutuse selle juhusliku kahjustumise ja/või hävimise riski eest alates kauba vastuvõtmisest pakiautomaadist või kullerilt. Hammas32 ei saa tellimusi tagasi kutsuda pärast kauba väljasaatmist (s.t. juhul, kui kaup on tellijale välja saadetud, jääb kohaletoimetamiskulu tellija kanda ning kauba mittesobimise korral kehtib talle vaid 30-päevane tagastamisõigus).

Tellimus peaks jõudma kohale 2 kuni 7 tööpäeva jooksul alates ostusumma tasumisest. Juhul, kui mõnel põhjusel tekib tellimusel täiendav viivitus, võtame Teiega koheselt ühendust. Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel tellimuste saatmist ei toimu.