TURVALINE TELLIMINE

Hammas32 e-poe töö jätkub Covid-19 pandeemia ajal tavapärases rütmis ja meie kõigi turvalisuse huvides kõrgendatud tervisenõudeid järgides. Desifintseerime käsi, hoiame distantsi ja kanname näomaske. Eelistame, kui tellid kontaktivabalt pakiautomaati ning nõustamiseks helistad või kirjutad meile. Kui soovid tellimusele ise järgi tulla, siis palun kanna alati näomaski. Püsime terved ja aitäh Sulle, et hoolid!

Kuidas tellida?

E-pood

E-pood on avatud 24h ööpäevas ja kõik tellimused, mis vormistatud argipäeval kuni 16:00 saadame välja veel samal päeval. Kõik tooted on koheselt laost saadaval ja jõuavad sihtkohta üldjuhul 1-2 tööpäevaga. Vastame Sinu kõnedele ja päringutele tööpäeviti (10:00-18:00) telefonil 55511022 või 56754882. Meiega saad ühendust ka kirjutades või kasutades vestlusakent, klikates chat-ikoonile lehe alaosas.

Drive-In

Kui soovid oma tellimusele kontaktivabalt järgi tulla siis vali tarneviisiks “Tulen ise järgi” ning vormista ost. Palume Sul seejärel meiega ühendust võtta (kirjuta või helista), et teaksime Sinu tulekust ja saaksime tellimuse komplekteerida – soovi korral kasvõi 5 minutiga. Ostu eest tasuda saad tellides läbi pangalingi või ka kohapeal kaardimaksega. Meie asukoha leiad siit.

Helista

Aitame alati! Kui soovid eelnevalt konsulteerida ja saada ka personaalseid soovitusi, siis helista tööpäeviti 55511022. Meie sõbralik klienditeenindus annab soovitusi ja saab vormistads tellimuse Sinu eest telefonitsi. Valides tarneviisiks pakiautomaadi saad ostu eest saad tasuda pangalingiga või kontaktivabalt järgi tulles kohapeal kaardimaksega.

 

Sisene e-poodi

Korduma kippuvad küsimused

Mis teenus on Drive-In?

Nimetame Drive-In e-poe teenuseks, kus saad e-poes vormistatud tellimusele kontaktivabalt ise meie salongi tööaegadel järgi tulla (10.00-18.00). Selleks vali tellimisel tarneviisiks “Tulen ise järgi”.

Millal võin oma tellimusele järgi tulla?

Kui oled vormistanud tellimuse ja tarneviisiks valinud “Tulen ise järgi” siis palun võta meiega enne tulekut ühendust, et teaksime Sinu tellimuse koheselt valmis panna.

Kas pean tellimuse kättesaamiseks salongi sisenema?

Ei pea. Soovi korral saab meie teenindaja tellimuse üle anda ilma, et peaksid autost väljuma.

Milliseid tooteid saan Drive-In teenusega tellida?

Tellida saab kõiki e-poes müügil olevaid tooteid.

Kas võin tulla tellimusele järgi ka jalgsi?

Jah, see on võimalik. Sel juhul toimub Sinu tellimuse üleandmine otse ukselt vajalikke ohutusnõuded järgides.

 

Saame aidata?

Oleme alati abiks toote valimisel, või kui tekib mõni küsimus toote või teenuse kohta. Helista meile tööpäeviti 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal)