Philips elektriline hambahari ja teised suuhooldustooted

Philips elektriline hambahari Sonicare - pere hambaid pesemas

Philips on nimi, mis on tuttav arvatavasti kõigile. See on üks populaarsemaid ja usaldusväärsemaid koduelektroonika tootjaid. Nende tootevalikust leiab kõike, mida ühes kodus vaja läheb – televiisorid, tolmuimejad, köögitehnika jpm.


Philips on astunud ka vannituppa! Nende elektrilised hambaharjad on enimostetud turul. Suurepärase tulemuse saavutamiseks on Philips elektrilised hambaharjad disaininud ja heaks kiitnud hambaraviprofessionaalid. Vaatame lähemalt, millised nende toodetest on kõige populaarsemad ning miks. 

Philips Sonicare elektrilised hambaharjad

Philipsi elektrilised hambaharjad töötavad Sonic tehnoloogia põhimõttel. See tähendab, et hambaharja otsiku pöörlemise asemel harjased vibreerivad, liikudes suurel kiirusel küljelt küljele. Philipsi hambaharjad vibreerivad kuni kiirusega 62 000 liigutust minutis. Selline patenteeritud tehnoloogia võimaldab kõigest kahe minutiga teha sama palju liigutusi, kui käsihambaharjaga kuu ajaga.

Philips Sonicare hambaharjadel on mitmeid omadusi, mis tagavad dünaamilise puhtuse ning vajaliku igapäevase suuhoolduse:

  • teevad kuni 62 000 liigutust minutis, tagades tõhusa puhastuse
  • kahe või enama kiirusrežiimiga, et leida endale sobivaim
  • taimer, mis annab märku sellest, kui hambapesuaeg on olnud piisav
  • sisseehitatud surveanduriga, mis annab märku, kui vajutad hambaharja liiga tugevalt hammaste vastu
  • vastupidav aku, mis kestab lausa kuni 2 nädalat
  • teatud Philipsi elektrilised hambaharjad ühilduvad telefoniga ning annavad Sonicare äppi kaudu ülevaate, millal ja kui kaua hambaid pesnud oled ning kuidas muuta hammaste pesu efektiivsemaks

Philips elektrilised hambaharjad on saadaval eri hinnaklassis ning värvitoonis, et leiaksid just endale sobiva. 

Philips Sonicare Protective Clean on oma rohkete omaduste ja elegantse välimuse tõttu elektriliste hambaharjade tipp-klass. Sellel on 3 režiimi, surveandur ja reisivultar. Hambaharja otsiku indikaator annab Sulle ise märku kui peaksid harjapea välja vahetama ning tänu BrushSync tehnoloogiale valib hambahari ise Sulle optimaalse režiimi ja intensiivsuse.

Philips Sonicare 2100 seeria hambahari on aga elektriliste hambaharjade klassika. See ühe režiimiga hambahari pakub põhilist igapäevast baashooldust Sinu hammastele. Tänu liitium-ion akule on hambaharja kestvus kuni kaks nädalat.

Vaata kõiki Philipsi elektrilisi hambaharjasid

Philips Sonicare otsikud elektrilistele hambaharjadele

Kui tavaline hambahari tuleb vahetada välja iga 3 kuu tagant, siis elektrilisel hambaharjal on soovituslik vahetada otsikut iga 3 kuu tagant. See tagab optimaalse hügieeni. Elektrilise hambaharja puhul saab ise kombineerida enda jaoks sobivaima hambaharja ja otsiku. Philips Sonicare otsikud on saadaval mitmes erinevas värvitoonis, erineva pehmuse ja kujuga, tavalised ja pehme äärega ning eri suurusega. 

Otsikute vahetamine annab võimaluse ka ökonoomsuseks – peres saab olla üks elektriline hambahari ning igal pereliikmel eraldi otsik. Otsiku vahetamine on kerge ja kiire vaid paari liigutusega.

Lisaks sellele saab hambapesu otsiku kiiresti ja hõlpsasti asendada keeleharja otsikuga, et lõhustada keelele tekkinud mustus ja eemaldada halba hingeõhku põhjustavad bakterid ka mujalt kui vaid hammastelt. 

Vaata kõiki Philips hambaharja otsikuid

Philips Sonicare lastele

philips sonicare lastelePhilips ei ole unustanud ka pere kõige väiksemaid! Läbiviidud uuringud ja lapsevanemate kogemused kinnitavad, et lapsed tahavad elektrilise hambaharjaga oma hambaid pesta ja pesevad neid paremini, kauem ja regulaarsemalt kui teevad seda tavalise käsihambaharjaga. 

Philipsi laste elektrilised hambaharjad töötavad samal põhimõttel ja tehnoloogialgi, mis täiskasvanute omad. Erinevus on välimuses ning otsikute suuruses. Hambaharjaga on kaasas 8 erinevat kleebist, millega laps saab oma hambaharja kaunistada. Laste elektriline hambahari on ühendatav äpiga, mille abil õpivad lapsed iseseisvalt korralikult hambaid harjama. See näitab ette õiged harjamistehnikad. Lapsed näevad, kui hästi nad oma hambaid pesevad ja teenivad hea tulemuse eest auhindu.

Vaata kõiki Philipsi laste hambaharjasid

Philips Power Flosser ja Philips Airfloss

Hambavahede puhastamiseks kasutatakse klassikaliselt hambaniiti. See saab olla aga põhjalikum ja tõhusam ka kodustes tingimustes. Selleks on Philips välja töötanud Airfloss ja Power Flosser masinad. 

Philips Power Flosser on juhtmevaba veeprits, mis aitab jõuda ka kõige pisemate toidujääkideni hammaste vahel, ilma et kahjustaksid oma igemeid. Veepritsil on 3 tugevust, 2 režiimi ning kaks erinevat otsikut. Ainulaadne Quad Streami otsik puhastab suurema ala väiksema pingutusega, selliselt on hambavahede puhastamine iga kord efektiivne ja mugav. Veepaagi mahutavus on 250ml.

Philips e-poes

Meie e-poes leiad laialdase valiku Philipsi elektrilisi hambaharju ja nende otsikuid. Hoia silm peal meie kampaaniatel ning leiad tooteid soodusega. Tihti pakume kodulehel sooduskoodi, et aidata Sul saada võimalikult puhtad hambad Sulle sobiva hinnaga.

Populaarseimad Philipsi elektrilised hambaharjad

Vaata kõiki Philipsi elektrilisi hambaharjasid