Oral-B elektriliste hambaharjade “Raha tagasi garantii” kampaania

Vali uus Oral-B elektriline hambahari ja muuda oma naeratus säravvalgeks täiesti riskivabalt! Kui Sa pole hambaharjaga või hambapesu tulemustega rahul, võid 1 hambaharja kuni 30 päeva jooksul tagastada ning saad osturaha tagasi. Tutvu meie parima Oral-B elektriliste hambaharjade valikuga ja kindlasti ka detailsete kampaaniatingimustega.

Kampaania viib läbi Abestock AS, kellele tuleb saata eelnevalt täidetud tagastuskupong koos komplektse tootega vastavalt tingimustele. Täieliku kampaanias osalevate mudelite nimekirja leiate siit.

Laste lemmikud
Nutikas valik
Parim tehnoloogia

Kogu Oral-B tootevalik

Kliendiabi

Oleme Sulle rõõmuga abiks!

Kui soovid abi valiku tegemisel või lisainfot, helista meile julgelt tööpäeviti 10-18ni telefonil 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame Sind suurima hea meelega!

Kampaaniatingimused (lühendatud)

Palun tutvu korraldaja detailsemate kampaaniatingimustega siin. Kampaania raames on Hammas32 e-poes kliendil võimalus tellimus esitada alljärgnevatel tingimustel:

1. Kampaania korraldaja on AbeStock AS ja see kehtib Hammas32 e-poes ja salongis, ajavahemikul 01.01.2024 00:00 kuni 30.06.2024 23:59.
2. Kampaania hulka kuuluvad järgmised Oral-B tooted: iO-seeria, PRO1, PRO3, Vitality 100, Vitality Pro, Vitality Kids, Pulsonic, AquaCare 4, AquaCare Pro Expert 6. Täieliku kampaanias osalevate mudelite nimekirja leiate siit.
3. Kampaania on mõeldud ainult eraisikutele ning see ei laiene jae-, edasi- ega hulgimüüjatele.
4. Kampaania ajavahemikus ei saa kasutada täiendavaid soodustusi ega kuponge, v.a “PAKIMAAT”.
5. Kampaanias saab osaleda vaid üks kord ja ühe tootega st. tagastada saab ainult ühe hambaharja.
6. Toote tagastamiseks tuleb võtta ühendust korraldajaga AbeStock AS- Mustjuure 9, Tallinn, 10618, Eesti, telefon +372 650 5555, e-post info@abestock.ee (kella 9.00 kuni 17.00) ja täita kampaaniakupong.
7. Ostetud toode tuleb tagastada Abestock AS-ile posti- või logistikaettevõtte vahendusel, vastavalt eraldi sätestatud tingimustele, mis leitavad siin.
8. Hammas32 ja/või Abestock AS jätab endale õiguse igal hetkel teha kampaaniasse muudatusi või see ennetähtaegselt lõpetada.
9. Manipuleerimise, andmete ebaõigete esitamise vmt puhul jätab Hammas32.ee endale õiguse kampaaniahinnaga toodet mitte müüa.
10. Hammas32 hindab ja austab klientide privaatsust. Tutvu ka Privaatsusavaldusega.
11. Hammas32 kasutab esitatud isikuandmeid ainult seoses käesoleva pakkumisega. Kampaania raames isikuandmete esitamine on vabatahtlik ja vajalik kampaanias osalemiseks.