Leia omale parim elektriline hambahari

millist elektrilist hambaharja osta - tüdruk hambutuElektrilised hambaharjad on kasutajasõbralikud ja mugavad, tagavad terved hambad ja hea suuhügieeni ning valikute rohkuse tõttu pakuvad võimaluse leida just endale sobiv. See tähendab, et elektriline hambahari ei ole vaid täiskasvanutele, vaid sobib kogu perele – ka lastele. Elektrihambahari võib olla just see, mis aitab hambapesu harjumused muuta meeldivamaks ja regulaarsemaks nii sinul endal kui ka lapsel. Need on vaid vähesed põhjused, miks oma tavaline hambahari välja vahetada. Loe lähemalt kumb on parem – Elektriline hambahari vs tavaline hambahari.

Kui oled jõudnud otsuseni, et sinu hambahari võiks olla elektriline, jääb üle küsimus – millist elektrilist hambaharja osta? Tihti kuuleme inimestelt: “Soovitage head elektrilist hambaharja!” Teeme seda rõõmuga ning selle tõttu anname ülevaate, milline on hea elektriline hambahari ja toome välja, mille poolest on meie e-poes pakutavad hambaharjad parimad elektrilised hambaharjad.

Küsimused ja vastused

Milline on parim elektriline hambahari?

See, milline on parim elektriline hambahari, võib tähendada midagi erinevat nii sinu, su abikaasa kui ka lapse jaoks. Elektriliste hambaharjade valik on suur ning leida just endale sobiv, võib tekitada segadust. Paljud elektrilised hambaharjad näevad peaaegu identsed välja. Nii võib samal tootjal olla väljanägemiselt ühesugused, kuid omaduste poolest väga erinevad hambaharjad. Seetõttu tuleb teha eeltööd, et olla kindel, et elektriline hambahari, mida endale ostad, on just sinu jaoks parim.  

Hea elektriline hambahari võib sobida ka mitmele, sest elektrilise hambaharja otsikud on kergesti ja kiiresti vahetatavad. Sellisel juhul saab valida kõigi vajadusi kattev ühine hambaharja käepide ning eraldi otsikud, mis vastaksid individuaalsetele vajadustele. Niimoodi saavad hambaharja jagada näiteks abikaasad või ema ja suuremad lapsed.

Millist elektrilist hambaharja valida?

parimad elektrilised hambaharjadMilline elektriline hambahari osta, sõltub paljudest isiklikest eelistustest ja vajadustest. Midagi ostma hakates, tuleb kõigepealt üle vaadata oma eelarve. Elektrilised hambaharjad on väga vastupidavad ning tihti kasutatakse ühte ja sama hambaharja aastaid, vahetades iga kolme kuu tagant vaid otsikut. Elektriline hambahari on seega ühekordne väljaminek ja pikemaajalisem investeering. Kui soodsamad elektrilised hambaharjad ei vasta kõigile su soovidele, ära sea endale piiranguid. Meie e-poe kaudu ostes, saab taotleda ka järelmaksu

Valides millist elektrilist hambaharja osta, võiksid  ennekõike läbi mõelda, milliseid funktsioone tahad. Siin on mõningad punktid, mis läbi mõelda enne, kui otsustad, millist elektrilist hambaharja valida.

Timer ja režiimid

Kõigil elektrilistel hambaharjadel on sisseehitatud timer, mis aitab teil hambaid harjata piisavalt kaua ilma, et peaksite ise sellele tähelepanu pöörama. Erinevus on hambapesu pikkuses, mis on reguleeritud režiimidega. Mitut erinevat režiimi on sul vaja? Kas tead, et tahad vaid 2-minutilist baasrežiimi, või on sul vaja režiime, mis juhendaksid sind põhjalikumal hambapesul mitte ainult tervemate hammaste jaoks, vaid ka valgemate hammaste ja tervemate igemete jaoks.

Harjaste liikumiskiirus

Kui mõelda, milline elektriline hambahari valida, tuleks kindlasti tähelepanu pöörata ka  harjaste liikumise kiirusele. Kui täiskasvanutele mõeldud elektriliste hambaharjade harjased võivad teha ühes minutis kuni 62 000 liigutust, siis eraldi lastele mõeldud hambaharja harjased võivad teha vaid 7600 liigutust minutis. Sellised hambaharjad on mõeldud lastele vanuses kuni 10 aastat, sest nii on lapsele mugavam. Täiskasvanu puhul tagab harjaste liikumise kiirus puhtamad hambad optimaalsema ajaga. Eraldi on elektrilised hambaharjad alla 3-aastastele lastele, et tagada hammaste tervis juba päris esimestel hammastel. 

Surveandur ja teised funktsioonid

Lisaks eelnimetatud kahele põhiomadusele on elektrilistel hambaharjadel lisafunktioone. Paljud elektrilised hambaharjad on sisseehitatud surveanduriga, mis annab märku, kui vajutad hambaharja liiga tugevalt hammaste vastu. Teatud hambaharjad ühilduvad telefoniga ning annavad selle kaudu ülevaate, millal ja kui kaua hambaid pesnud oled ning kuidas muuta hammaste pesu efektiivsemaks. See aitab jälgida hambapesu harjumusi ja vajadusel neid parandada.

Aku kestvus

Viimane, kuid kindlasti mitte kõige vähemtähtsam, on elektrilise hambaharja aku vastupidavus ja laadimismugavus. Üldjuhul peavad elektriliste hambaharjade akud vastu kaks kuni kolm nädalat ning laadimine toimub kas pistikusse käival laadimisalusel või USB juhtme kaudu. Teatud elektrilistel hambaharjadel on võimalus laadida seda mugavalt reisivultaris

Nende punktide läbimõtlemine aitab lihtsustada valikut, milline on parim elektriline hambahari sinu jaoks.

Elektriliste hambaharjade võrdlus – Philips Sonicare vs Oral-B

Kõige levinumad elektriliste hambaharjade tootjad on Oral-B ja Philips. Mõlemad on üle maailma tuntud ja hinnatud brändid ning kvaliteetseid tooteid valmistavad firmad, kes tootearenduse käigus kaasavad parimate tulemuste saavutamiseks ka hambaarste. On neid, kes eelistavad ainult Oral-B hambaharju ja neid, kes peavad õigeks elektriliseks hambaharjaks Philips Sonicare’i harju. Maitse asi, sest mõlemad teevad oma tööd hästi ja hoolitsevad sinu hammaste eest parimal viisil.

Meie, kui müüja ülesandeks on aidata leida kliendile vastavalt tema eelistustele, soovidele ja hammaste ning igemete tundlikkusele just õige hambahari ja hambaharja otsik. Selle tõttu teeme elektriliste hambaharjade võrdluse – Oral-B vs Sonicare. 

Oral-B tugevused

Võrdluses Philips Sonicare vs Oral-B tuleb kõige suurem erinevus sisse otsikute töötamise mehhanismis. Oral-B on tuntud eelkõige oma ümmarguse pöörleva harjapea poolest, kus harjased liiguvad päri- ja vastupäeva. Oral-B iO 8 elektriline hambahari on saadaval kahes värvitoonis – valge White Alabaster ja must Black Onyx. Oral-B iO hambaharjade sarja kuuluvad elektrilised hambaharjad on tänu uuenduslikule magneetilisele tehnoloogiale populaarsed. iO magnetajamisüsteem suunab puhastusenergia tõhusalt iga üksiku harjaseni, et tagada vaikne ja sujuv puhastuskogemus ning igapäevaselt professionaalne puhtustunne.

Sonicare tugevused

Philips Sonicare aga usub Sonic-tehnoloogiat, kus hambaharjapea liigub küljelt küljele. Philips Sonicare DiamondClean on nende üks populaarsemaid tootesarju. Philips Sonicare DiamondClean 9000 elektriliste hambaharjade komplektis on 2 käepidet ja kaks erinevat 2 laadijat, sobides nii abikaasadele kui ka näiteks lapsevanemale ja teismelisele. Võrreldes omavahel veel eraldi Philips Sonicare DiamondClean vs Philips Sonicare DiamondClean Smart, näeme mitmeid väiksemaid muudatusi ja edasiarenguid, mille kohta saab täpsemalt lugeda nende ametlikult kodulehelt

Mõlema firma tootevalik on väga eeskujulik ja sealt leiab endale sobiva iga inimene alates lastest kuni täiskasvanuteni. 

Elektriliste hambaharjade testid ja kasutajate hinnangud

elektriliste hambaharjade test ja soodusmüükElektriliste hambaharjade testid ja kasutajate hinnangud on näidanud, et need on õige valik. Kui ühed kasutajad eelistavad elektrilisi hambaharju hammaste tervise pärast, siis teised kasutajad hindavad mugavust ja ilu. 

Üks aspekt, mis on kasutajate hinnangutes välja toodud miinusena, on elektriliste hambaharjade hind. Mida aeg edasi, seda rohkem tuleb valikusse ka soodsaid elektrilisi hambaharju, mis täidavad oma eesmärki sama kvaliteetselt. Nii Oral-B Vitality 150 Cross Action kui ka Philips Sonicare 2100 seeria elektrilised hambaharjad on taskukohased ja ei ole hoolimata oma soodsale hinnale teinud järeleandmisi kvaliteedis. Need on sobilikud hambaharjad, kui soovid elektrilist hambaharja ilma, et vajaksid erinevaid režiime ja lisafunktsioone. Kui soovid elektriliselt hambaharjalt siiski rohkemat, vaata kindlasti ka meie kampaaniatooteid ning võid leida just sealt endale sobiva elektrilise hambaharja soodusega.

Elektrilise hambaharja leidja

Soovid vahetada käsiharja elektrilise hambaharja vastu? Otsid sõbrale või kaaslasele väärt kingitust? Tahaksid motiveerida last korralikult hambaid pesema? Või on plaanis soetada tervele perele elektrilise hambaharja komplekt?

Sobiva hambaharja leidmine polegi aga nii lihtne, sest erinevaid mudeleid ja omadusi, millega arvestada, on päris palju. Valiku tegemise lihtsustamiseks leiad allpoolt spetsiaalse elektriliste hambaharjade valiku valemi. See toimib mugavalt ja lihtsalt –  tee läbi alljärgnev valikute jada ning saad vastuseks just Sinu kriteeriumitele vastavad ja sobilikud tooted.

Soovitame Sul valida uus elektriline hambahari, mis oleks varustatud integreeritud surveanduriga ja alustuseks kindlasti vali pehmed otsikud, kuna hambad ning igemed vajavad harjumist.

Oled valmis? Alusta siit:

Leia sobiv otsik Leitud tulemusi 1 - 80 / 104
Millise tootja elektrilist hambaharja eelistad?
Vali hambaharjale soovitud omadused:
Mitmele otsid uut elektrilist hambaharja?
Millist värvitooni eelistad?
Milline on Sinu planeeritud eelarve?
Tulemuste järjestamine

Saame aidata?

Oleme alati abiks valiku tegemisel! Helista meile tööpäeviti 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal)