Näitan kõiki 7 tulemust

Oral-B

Oral-B elektrilised hambaharjad on maailmas ühed tuntuimad ja ka hinnatuimad. Just oma hea hinna kvaliteedi suhte ning laia tootevalikuga, millest leiab igaüks endale sobiva. Hammas32 on Oral-B ametlik edasimüüja ja aitame leida Sulle just sobiva elektrilise hambaharja! Kui uus hambahari Sulle ei meeldi, võid selle 30 päeva jooksul tagastada!

Kuigi esimest elektrilist hambaharja ostma hakates võib see nii tunduda, ei ole kõik elektrilised hambaharjad ühesugused. See, milline Sulle sobib sõltub isiklikest eelistustes. Erinevat tüüpi elektriliste hambaharjade ja nende tehnoloogia mõistmine võib aidata otsust teha.

Oral-B Braun elektrilised hambaharjad on ühed tuntumad ja populaarsemad, just oma hea hinna kvaliteedi suhtega ning laia tootevalikuga, millest leiab hambaharju igale maitsele. Mudelivalikust tuntuimad tooteseeriad on Vitality, PRO, Smart, Genius X, Pulsonic ning kõige uuema tehnoloogiaga iO-seeria hambaharjad.

Oral-B tehnoloogia

Oral-B on paljudele tuntud oma eristuva harjamistehnoloogia poolest, mille äratuntav osa on ringlev ümmargune harjapea otsik. Oral-B Braun elektriline hambahari ühendab endas kolm olulist tehnoloogiat üheks 3D tehnoloogiaks. Nendes hambaharjades kasutatakse harjapeadel samaaegaselt pöörlevat, võnkuvad ja pulseerivat tehnoloogiat. 

  1. Oral-B elektriliste hambaharja otsikutel on ümmargune pöörlev harjapea, mis liigub päri- ja vastupäeva.
  2. Samal ajal, kui harjapead pöörlevad, võnguvad need ka küljelt-küljele.
  3. Lisaks sellele on need disainitud ka pulseerima. See tähendab, et pea liigub pöörlemise ajal vastu hambaid sisse ja välja, et aidata hambakattu veelgi eemaldada.

Oral-B iO hambaharjade sarja kuuluvad elektrilistes hambaharjades kasutatakse uuendusliku magneetilist tehnoloogiat. iO magnetajamisüsteem suunab energia tõhusalt iga üksiku harjaseni. Mikrovibratsiooniga harjaste õrn energia on ühendatud hambaarstide soovitusel loodud Oral-B ümara harjapeaga, mida käitab esimene omalaadne sujuv magnetajam, et tagada vaikne ja sujuv puhastuskogemus ning igapäevaselt professionaalne puhtustunne. 

Oral-B elektrilised hambaharjad

Kui hakkad endale valima Oral-B elektrilist hambaharja, siis tutvu tootevalikuga meie e-poes. Elektriline hambahari võib olla abiks erinevate suuprobleemide lahendamisel. Kas Sul on tundlikud hambad või vajavad need valgendamist? Oral-B elektriliste hambaharjade hulgast leiab igaüks endale sobivaima. 

Oral-B iO 6 elektriline hambahari White töötab tänu revolutsioonilisele magneetilisele iO-tehnoloogiale, mis tagab Sulle tervemad, valgemad ja puhtamad hambad kui eales varem. See 5 režiimi ja must-valge ekraaniga elektriline hambahari on professionaalne puhastusvõime igasse päeva. Töötab vaikselt ja sujuvalt ning kaitseb Sinu hambaid ja igemeid liigse surve eest. Eemaldab kuni 100% rohkem kattu võrreldes tavalise käsihambaharjaga. 100% tervemad igemed juba 1 nädalaga.

Oral-B PRO3 3500 Black on surveanduriga, 3 režiimiga ja Cross Action harjapeaga elektriline hambahari ning sellega on kaasas reisivutlar. Oral-B PRO3 3500 Black elektrilise hambaharjaga muudad oma naeratuse säravaks, hambad valgemaks ja igemed tervemaks. Uuenenud Oral-B PRO3 hambahari näeb välja efektne ja stiilne ning omab lisaks eelmistele PRO-seeria mudelite funktsioonidele nagu “Daily Clean” ja “Sensitive” nüüd ka hambaid valgendavat režiimi “Whitening”. 

Oral-B hind

Kuna Oral-B tootevalik on väga lai, leidub selle hulgast sobiv hambahari igas hinnaklassis.

Oral-B Vitality 100 elektriline hambahari on oma odavast hinnast hoolimata kvaliteetne ning teeb oma tööd korrektselt. See on saadaval kaheks erinevaks eesmärgiks. 

Oral-B iO 9N elektriline hambahari on Oral-B tootearenduse viimane sõna ja tõeline tipptase suuhoolduses. See hambahari tagab üllatavalt sujuva ja vaikse harjamiskogemuse. Oral-B iO 9N on saadaval kahes värvitoonis – klassikaliselt valge ja must. Komplekti kuulub käepide, millel on 7 režiimi ja värviline ekraan, harjapea, magnetlaadija, reisikarp laadimisfunktsiooniga ja otsikukarp. Interaktiivne värviekraan näitab 7 harjamisrežiimi, laadimise edenemist ja 2-minutilist harjamistaimerit. Tehisintellekt tuvastab harjamisviisi ja juhendab Oral-B rakenduse kaudu, et ükski piirkond vahele ei jääks. Nutikas surveandur näitab punast tuld, kui harjad liiga tugevalt, ja rohelist, kui harjad täpselt õigesti. See on hambahari, mis on kindlasti väärt oma hinda.

Oral-B lastele

Oral-B ei ole unustanud ka lapsi. Oral-B Vitality laste elektrilised hambaharjad on tehtud võimalikult ligikutsuvaks ja lastesõbralikuks, et muuta ka kõige pisemate hambapesu kogemus positiivseks. Muuda oma lapse hambapesu oodatud ja põnevaks tegevuseks tema lemmikangelase tegelaskujuga elektrilise hambaharjaga – Sulle tulevad appi Elsa, Star Wars tegelased, Miki Hiir ja Pikne McQueen.

Kirjutaks läbi positiivse ja jaatava vormi, mitte ei vormi. Muuda oma lapse hambapesu oodatud ja põnevaks tegevuseks tema lemmikangelase tegelaskujuga elektrilise hambaharjaga – Sulle tulevad appi Lumekuninganna Elsa, Star Wars, Miki Hiir ja Pikne McQueen – nt nii?

Oral-B laste hambaharjad sobivad alates 3.eluaastast ning neil on kaks režiimi. Hambapea teeb 7600 pöörlevat-võnkuvat liigutust minutis, puhastades Sinu lapse hambaid õrnalt ja tõhusamini kui käsihambahari. Need ühilduvad Disney Magic Timer äpiga, mis ergutab lapsi kauem hambaid harjama, sest 2 minutit on Sinu jaoks lühike aeg, aga lapsele võib tunduda see pikana. Vitality hambaharjaga on kaasas Disney-teemalised kleepsud, mida võib kleepida hambaharja käepidemele. See muudab hambaharja lapse lemmikuks!


Kliendiabi

Oleme Sulle rõõmuga abiks!

Kui soovid abi valiku tegemisel siis helista meile julgelt 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame Sind suurima hea meelega!