Näitan kõiki 8 tulemust

Hismile

Hismile on Austraalia ettevõte, mis on tuntud oma suuhügieenitoodete poolest, eriti hamba valgendamise toodete poolest. Nende kõige tuntumad tooted on hambavalgenduskomplektid (V34), mis on saavutanud suure populaarsuse nende kiire ja tõhusa toime tõttu.

Hismile’i hambavalgenduskomplektid on mõeldud selleks, et muuta hammaste valgendamine lihtsaks ja mugavaks kodustes tingimustes. Tavaliselt sisaldavad need komplektid geeli, mis kantakse spetsiaalsetele valgendusvormidele, mis seejärel asetatakse hammastele. Valgendusprotsessi käigus aktiveeritakse geeliga koos olev valgendusvalgus, mis aitab eemaldada hambaplekke ja muuta hambad heledamaks.

Hismile on tuntud eelkõige sotsiaalmeedia ja mõjutajate turunduse kasutamise poolest, mis aitas neil kiiresti tuntuks saada. Nende tooted on atraktiivsed neile, kes soovivad kiiresti saavutada säravama naeratuse kodust lahkumata ja ilma kulukate hambaraviprotseduurideta. Hismile on püüdnud muuta hammaste valgendamine kättesaadavaks ja taskukohaseks suurele publikule, muutes sellega traditsioonilisi suuhügieeni tavasid.


Kliendiabi

Oleme Sulle rõõmuga abiks!

Kui soovid abi valiku tegemisel siis helista meile julgelt 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame Sind suurima hea meelega!