Others hambapesutabletid

Others (endise nimega Münt) sündis lihtsast ideest – kui igapäevased tooted saavad olla karmide kemikaalide vabad ning jätkusuutlikult toodetud ja pakendatud, siis nad peaksid seda olema. Iga aasta lõpetab umbes miljard vaid korra kasutuses olnud hambapasta tuubi maailmameres või prügimäel. See fakt pole enam mingi uudis, aga see number kõlab endiselt pööraselt suurelt. Tundus iseenesestmõistetav selles osas midagi ette võtta. Hambapesutabletid on päris loogiline lahendus – nagu harilik hambapasta miinus vänge keemia ja plast-tuub, pluss efektiivsed naturaalsed koostisosad, kasutusmugavus ja hea väljanägemine. Kõik see pakendatud taastäidetavasse klaaspurki. Just seda me tegimegi.

Miks kasutada hambapesutabletti?

Hambapesutabletti on väga mugav ja lihtne kasutada. Neil on väga meeldiv lõhn ning värkendav maitse ja toimivad sama efektiivselt nagu hambapastad. Tabletid ei sisalda kahjulikke ained ja on valmistatud läbinisti looduslikel koostisosadel. Hambapesutableti kasutamisel säästad ka loodust ja meid ümbritsevad keskkonda, kuna nende tarbimisel ei teki prügi ega ohtlikke jäätmeid. Lisaks saab hambapesutableti purki mugavalt korduvkasutada, tellides endale sobiva hetkel juurde täitepakendi.

Hambapesutableti eelised:

  • Keskkonnasõbralik
  • Plastivaba
  • Vegan
  • Mugav ja lihtne kasutada
  • Korduvkasutatav pakend
  • Ideaalne reisil (ei ole piiranguga toode)
  • Lastele meeldib
  • Meeldiv ja värske maitse

Oluline info koostise kohta

Eestimaised piparmündimaitselised hambapesutabletid, mis on 100% looduslikud. Ei sisalda sünteetilisi koostisosi, nagu näiteks SLS, glütseriin ja fluoriid. Hambapesutablettide abrasiivsus näitaja on RDA 60 (laboris sertifitseerimisel), mis on hambaemailile turvaline ja sobib hästi nii käsi- kui ka elektrihambaharja kasutajale.

Millest hambapesutabletid on valmistatud?

Koostisosad, mis on hammastele head ja planeedile ka. Puhtad koostisosad on sama olulised kui puhtad hambad. Ja kui me ütleme “puhtad,” siis me mõtleme vängetest kemikaalidest vabu ja tavakeeli öeldes eriti lihtsaid ja loogilisi aineid. Hambapasta ei pea sisaldama sädelevat mikroplasti või koosnema kolmest erinevat värvi triibust, et efektiivselt töötada. Päris kindlasti ei ole vaja plastmassihunnikut, millesse see kõik tavaliselt pakitud on. Tänane reaalsus tekitaski meis soovi asju muuta. Lõime hambapesutabletid, milles ei ole kõiki neid ebavajalikke lisandeid. Ainult sellised, mis on hammastele head ja ei koorma looduslikku keskkonda.

Ksülitool
Ksülitool aitab hammaste lagunemise ja hambaaukude tekkimise vastu. See on magusaine, mida leidub looduses paljudes puu- ja aedviljades ning marjades, aga ka näiteks kaskedes ja maisis.

Kaltsiumkarbonaat
Kaltsiumkarbonaat on üks levinumaid mineraale meie planeedil. Seda leidub näiteks kriidis, lubjakivis ja marmoris. Sellel on pisikesed osakesed, mis puhastavad ja poleerivad hambaid õrnalt.

Hüdroksüapatiit
Hüdroksüapatiit, tuntud ka kui HA või HAp, asendab hästi fluoriidi. See tugevdab ja silub hambaemaili ning muudab hambad vähem tundlikuks.

Naatriumkooküülisetionaat
Naatriumkooküülisetionaat (SCI) on tahke aine, mida saadakse kookosõlis leiduvatest rasvhapetest ja naatriumisetionaadist, mis on nõrk hape. See paneb tabletid vahutama ja hambad särama.

Maltodekstriin
Maltodekstriin on taimne komponent, millel on sama funktsioon kui kollageenil. See tagab, et meie tabletid ei pragune ega murene.

Naatriumvesinikkarbonaat
Naatriumvesinikkarbonaat on lihtsalt söögisooda. See puhastab hambaid, tasakaalustab pH taset suus ja eemaldab hammastelt plekid.

Eeterlikud õlid
Kasutame väikestes kogustes eeterlikke õlisid (piparmünt, rohemünt, sidrun, greip, teepuu), mis annavad tablettidele eriti hea maitse ja lõhna. Pane tähele, et eeterlikud õlid sisaldavad limoneeni, mida peetakse allergeeniks.

Mentool
Mentool on orgaaniline aine, mida saadakse mündist. See jätab suu eriti värskeks ja puhtaks ja on lisaks ka antimikroobse toimega.

Kummiaraabik
See taimne komponent ei lase mentoolil aurustuda, mis tähendab, et meie tabletid ei kaota oma mõnusat värskendavat ja jahutavat toimet.

Kuidas kasutada hambapesutabletti?

Lühidalt: 1. Pista tablett suhu 2. Närki katki 3. Pese hambad 4. Sülita vaht välja 5. Naerata! Pikemalt: Alusta sellest, et pista üks hambapesutablett suhu ja näri see rahulikult katki. Tablett lahustub suus koos süljega ja hakkab vaikselt vahutama. Järgmiseks võta hambahari ja alusta tavapärast hammaste pesu, aga tee seda nagu ikka, vähemalt kaks minutit. Kui hambad pestud, sülita suhu jäänud vaht välja. Soovitame Sul pärast pesu suud veega mitte loputada, et hammast hooldavad mineraalid minema ei uhtuks. Ja ära muretse hambapesuvahu allaneelamise pärast, see on Sulle ohutu ja ei kahjust tervist.

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.

Oleme abiks valiku tegemisel!

Helista meile tööpäeviti 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame leida just talle sobivaima toote.