Näitan kõiki 3 tulemust

MÜNT hambapesutabletid

MÜNT on Eestist pärit looduslike koostisosadega kvaliteetne suuhooldussari, mis tõesti toimib, maitseb imehästi ning on ühtlasi ka keskkonnasõbralik. Hambapesutabletid on mugav alternatiiv hambapastale kasutamiseks nii kodus kui reisil olles.

Mõnusalt piparmündine lõhn ja värskus annab hammaste pesemisele mõnusalt meeldiva lisaefekti. Hambapesutabletti on väga mugav ja lihtne kasutada. Neil on väga meeldiv lõhn ning värkendav maitse ja toimivad sama efektiivselt nagu hambapastad. Tabletid ei sisalda kahjulikke ained ja on valmistatud läbinisti looduslikel koostisosadel. Hambapesutableti kasutamisel säästad ka loodust ja meid ümbritsevad keskkonda, kuna nende tarbimisel ei teki prügi ega ohtlikke jäätmeid.

Kõik ettevõtte olevad tooted vastavad Euroopa Liidu kosmeetikatoodete määruse nõuetele. Mündi tooded vastavad Euroopa Komisjoni regulatsioonile 1223/2009. Mündi hambapesutablettide valmistamisel on läbi viidud mikrobioloogilised testid, mis kinnitavad hambapesutablettide puhtust. Kõik hambapesutabletid on valmistatud Euroopas LST EN ISO 13485:2016 sertifitseeritud tehases.

-10%
UUS
6.99  6.29 
-10%
UUS
14.99  13.49 
-18%
UUS
10.39  8.49 

Oleme abiks valiku tegemisel!

Helista meile tööpäeviti 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame leida just talle sobivaima toote.