CYBER MONDAY – Viimane võimalus suurimateks soodustusteks!

Kampaania on lõppenud!

Suur ostupäev CYBER MONDAY ehk küber esmaspäev! Kui jäid ilma musta reede eripakkumistest siis just praegu ja nüüd on Sinu viimane võimalus osa saada selle aasta suurimatest soodustustest, mis kestavad veel 24 tundi. Kasuta võimalust ning vormista oma tellimus kohe, sest erihinnaga tooteid on piiratud koguses. Sooduskoodiga PAKIMAAT on transport Smartpost pakiautomaati TASUTA (alates ostusummast 29€).

Aasta viimaste suurimate soodustuse lõpuni:

Oral-B

Kogu Oral-B tootevalik

Philips Sonicare

Kogu Philips tootevalik

Otsikud

Kõik hambaharja otsikud

Lastele

Kogu tootevalik lastele

Hambapastad

Kõik Hambapastad

SISENEN E-POODI

Pakkumised kehtivad kuni 29.11.2022 või kuni erihinnaga tooteid jätkub.


Mis on “Cyber Monday”?

Cyber Monday ehk Küber esmaspäev järgneb musta reedese ostupühale, esmaspäeval. Nagu ka nimi ütleb pakutakse küber esmaspäeval allahindlusi ainult e-keskkondades ning selle päeva algatajateks olid kauplejad üle maailma sooviga suunata inimesi veel enam sooritama oma oste internetis. Kõik küber esmaspäeva sooduspakkumised leiad käesolevalt kampaanialehelt ja valikus on populaarseimad elektrilised hambaharjad Philips Sonicare ja Oral-B tootevalikust, laste elektrilised hambaharjad (BrushBaby, Philips Sonicare for KIDS, Oral-B Vitality), kvaliteetsed hambapastad (Dentissimo, Apacare, Swissdent, Opalescense, Weleda, GUM) ning loomulikult hambaharjade vahetusotsikud igale maitsele ja vajadusele. Kasuta võimalust ja telli juba täna!

Millist elektrilist hambaharja valida?

Soovid vahetada käsiharja elektrilise hambaharja vastu? Otsid sõbrale või kaaslasele väärt kingitust? Tahaksid motiveerida last korralikult hambaid pesema? Või on plaanis soetada tervele perele elektrilise hambaharja komplekt? Sobiva hambaharja leidmine polegi aga nii lihtne, sest erinevaid mudeleid ja omadusi, millega arvestada, on päris palju. Valiku tegemise lihtsustamiseks leiad spetsiaalse elektriliste hambaharjade valiku valemi SIIT. See toimib mugavalt ja lihtsalt – tee läbi valikute jada ning saad vastuseks just Sinu kriteeriumitele vastavad ja sobilikud tooted. ps. Soovitame Sul valida uus elektriline hambahari, mis oleks varustatud integreeritud surveanduriga ja alustuseks kindlasti vali pehmed otsikud, kuna hambad ning igemed vajavad harjumist.


Kampaania tingimused

Kampaania raames on Hammas32 e-poes kliendil võimalus esitada tellimus alljärgnevatel tingimustel:

1. Kampaania kehtib Hammas32 e-poes tellimuse vormistanud klientidele, ajavahemikul 27.11.2022 23:59 kuni 28.11.2022 23:59.
2. Eripakkumiste hulka kuuluvad kõik Hammas32.ee e-poe kampaanialehel tootevalikusse kuuluvad tooted.
3. Kampaanias osalemiseks peab tellimus olema tasutud kas ülekandega, pangalingiga, sularahas või järelmaksuga (järelmaksu leping sõlmitud kampaania ajavahemikus).
4. Kampaania on mõeldud ainult eraisikutele ning see ei laiene jae-, edasi- ega hulgimüüjatele.
5. Kampaania ajavahemikus ei saa kasutada täiendavaid soodustusi ega kuponge, v.a “PAKIMAAT” ja kinkekaardid.
6
. Hammas32 jätab endale õiguse igal hetkel teha kampaaniasse muudatusi või see ennetähtaegselt lõpetada.
7. Manipuleerimise, andmete ebaõigete esitamise, süsteemivea vmt puhul jätab Hammas32 endale õiguse tellimus annuleerida ja raha tagastada.
8. Hammas32 hindab ja austab klientide privaatsust. Tutvu Privaatsusavaldusega.
9. Hammas32 kasutab esitatud isikuandmeid ainult seoses käesoleva pakkumisega. Kampaania raames isikuandmete esitamine on vabatahtlik ja vajalik kampaanias osalemiseks.

Oleme abiks valiku tegemisel!

Helista meile tööpäeviti 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame leida Sulle just sobivaima toote.