Halloweeni hirmuäratavalt head pakkumised!

Kampaania on lõppenud!

Tähista Halloweeni koos meiega ja saa osa lausa hirmutavalt headest pakkumisest elektrilistele hambaharjadele ja lisadele! Kasuta võimalust ja vormista oma tellimus kohe, sest erihinnaga tooteid on saadaval piiratud koguses. Kasuta ostu vormistamisel ka sooduskoodi PAKIMAAT, sest nii on transport Smartpost pakiautomaati TASUTA (alates ostusummast 29€). Tutvu valikuga allpool, leia oma lemmiku ja telli!

Pakkumised kehtivad veel:

Oral-B

Kogu Oral-B tootevalik

Oral-B otsikud

Kõik Oral-B otsikud

Philips Sonicare

Kogu Philips tootevalik

Philips Sonicare otsikud

Kõik Philips Sonicare otsikud

Laste elektrihambaharjad

Kõik laste elektrihambaharjad

Hambapastad

Kõik Hambapastad

Lisatarvikud

Kõik Lisatarvikud

SISENEN E-POODI

Pakkumised kehtivad vaid 31.10.2023 või kuni erihinnaga tooteid jagub. Ole nutikas ning kasuta ka sooduskoodi “PAKIMAAT”, sest siis on tarne Smartpost pakiautomaati tasuta (alates ostusummast 29€).

Mis on “Halloween”?

Halloween on pühakutepäeva (1. november) eelõhtul 31. oktoobril tähistatav kalendritähtpäev. Ajaloolaste arvates on selle juured tõenäoliselt paganlikes ja keldi rituaalides. Halloween on eriti populaarne Põhja-Ameerikas aga üha rohkem ka Euroopas.

Halloweeni tähistamise põhjused on mitmekesised. Püha juured ulatuvad tagasi keldi Samhaini festivalini, mida tähistati 31. oktoobril kui suve lõpu ja talve alguse tähist. Sel ajal usuti, et surnute hinged naasevad sel ööl maa peale. Halloweeni kombed on seotud nende uskumustega, näiteks kõrvitsalaternate valmistamine, mis on mõeldud hingede valgustamiseks, ja kostüümides käimine, mis on mõeldud surnute hingedelt eemale hoidmiseks.

Tänapäeval tähistatakse Halloweeni peamiselt lõbusa ja meelelahutusliku pühana. Lapsed käivad kommipärimises ehk trick-or-treating’ul, kus nad käivad mööda naabruskonda kostüümides ja küsivad täiskasvanutelt maiustusi. Halloweeni peetakse ka pidustuste, kostüümide ja lõbusate tegevuste ajaks.

Millist elektrilist hambaharja valida?

Soovid vahetada käsiharja elektrilise hambaharja vastu? Otsid sõbrale või kaaslasele väärt kingitust? Tahaksid motiveerida last korralikult hambaid pesema? Või on plaanis soetada tervele perele elektrilise hambaharja komplekt? Sobiva hambaharja leidmine polegi aga nii lihtne, sest erinevaid mudeleid ja omadusi, millega arvestada, on päris palju. Valiku tegemise lihtsustamiseks leiad spetsiaalse elektriliste hambaharjade valiku valemi SIIT. See toimib mugavalt ja lihtsalt – tee läbi valikute jada ning saad vastuseks just Sinu kriteeriumitele vastavad ja sobilikud tooted. ps. Soovitame Sul valida uus elektriline hambahari, mis oleks varustatud integreeritud surveanduriga ja alustuseks kindlasti vali pehmed otsikud, kuna hambad ning igemed vajavad harjumist.

Kuidas sooduskoodi kasutada?

Kui Sinule on teatavaks saanud mõni Hammas32 poolt pakutav sooduskood siis kasutada saad seda järgmiselt:

1. Lisa soovitud toode ostukorvi klikates nuppu “Lisa korvi
2. Järgmiseks vali kas “Vaata ostukorvi” või “Maksma
3. Kui valisid “Vaata ostukorvi“, leiad sooduskoodi lahtri “Kupong” kohe “Mine maksma” nupu alt.
4. Sisesta sooduskood ja vajuta “Kasuta kupongi“. Kood rakendub koheselt ja saad edasi liikuda kassasse.
5. Kui valisid punkt 2-s valikus “Maksma” siis kohe tellimuse andmete sisestamise osa kohal näed linki “On sul kupong? Kliki siia, et sisestada oma kood
6. Klikka lingile ja Sulle avaneb ääristatud lahter, kuhu saad sisestada sooduskoodi. Vajuta “Kasuta kupongi

Mõlemil juhul on kehtiva ja edukalt sisestatud sooduskoodi rakendumine koheselt näha vastava märkega ka tellimuse kinnitusel.

Kampaania tingimused

Kampaania raames on Hammas32 e-poes kliendil võimalus loosiga esitada tellimus alljärgnevatel tingimustel:

1. Kampaania kehtib Hammas32 e-poes tellimuse vormistanud klientidele, ajavahemikul 26.10.2023 23:59 kuni 31.10.2023 23:59.
2. Eripakkumiste hulka kuuluvad kõik Hammas32.ee e-poe kampaanialehel tootevalikusse kuuluvad tooted.
3. Kampaanias osalemiseks peab tellimus olema tasutud kas ülekandega, pangalingiga, sularahas või järelmaksuga (järelmaksu leping sõlmitud kampaania ajavahemikus).
4. Kampaania on mõeldud ainult eraisikutele ning see ei laiene jae-, edasi- ega hulgimüüjatele.
5. Kampaania ajavahemikus ei saa kasutada täiendavaid soodustusi ega kuponge, v.a “PAKIMAAT” ja kinkekaardid.
6
. Hammas32 jätab endale õiguse igal hetkel teha kampaaniasse muudatusi või see ennetähtaegselt lõpetada.
7. Manipuleerimise, andmete ebaõigete esitamise, süsteemivea vmt puhul jätab Hammas32 endale õiguse tellimus annuleerida ja raha tagastada.
8. Hammas32 hindab ja austab klientide privaatsust. Tutvu Privaatsusavaldusega.
9. Hammas32 kasutab esitatud isikuandmeid ainult seoses käesoleva pakkumisega. Kampaania raames isikuandmete esitamine on vabatahtlik ja vajalik kampaanias osalemiseks.

Oleme abiks valiku tegemisel!

Helista meile tööpäeviti 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame leida Sulle just sobivaima toote.