HAMMAS32 SOODUSKOOD

Leia Hammas32 sooduskood, et tellida endale uus elektriline hambahari, värskendada hambapastade varu või vahetada välja kulunud hambaharja otsikud!

Toome Sinuni parima ning suurima valiku suuhooldustooteid koos positiivsete emotsioonidega. Meie e-poest leiad kõik vajaliku terve suu hoolduseks, nii endale kui oma perele – mugavalt, kiirelt ja koos sõbralikuima teenindusega. Hammas32 on Philips Sonicare ja Oral-B ametlik edasimüüja Eestis.

Hammas32 kupong, millega saad tellimuse vormistamisel ostukorvis 5€ soodustust:

2021MINUHAMMAS32

Kasuta võimalust ja esita tellimus kohe, sest sooduskoodi kasutamise arv on piiratud! Tutvu ka kupongi kasutamise tingimustega.

Tellimuse saad vormistada südamerahuga – kõigile Hammas32 e-poe toodetele kehtib tootjapoolne garantii ja tagastusõigus kuni 30 päeva! Kui kasutamata toode Sulle ei meeldi, võta meiega ühendust, tagasta toode ja saad 100% ostusumma tagasi. Oral-B hambaharjade puhul võid selle tagastada isegi kuni 100 päeva jooksul!

Kõik tooted on koheselt laost saadaval ja kui tellid enne 16:00, paneme Sinu paki teele veel samal tööpäeval – turvaliselt ja kiirelt! Üldjuhul on tellimus sihtkohas juba 24 tunniga.

Leia oma lemmikud ja esita tellimus kohe:

Philips Sonicare

Kogu Philips tootevalik

Oral-B

Kogu Oral-B tootevalik

Hambaharja otsikud

Kõik hambaharja otsikud

Laste elektrihambaharjad

Laste elektrihambaharjad

Hambapastad

Kõik Hambapastad

Tingimused

Sisesta sooduskood ostukorvis kupongi lahtrisse täpselt nagu ülal kirjas ning koheselt rakendub 5€ soodustus Sinu tellimusele. Pane tähele, et kupongi saad kasutada ühekordselt ja see rakendub minimaalselt 49€ ostu puhul. Jätame endale õiguse sooduskoodi kasutamist piirata või muuta ilma sellest ette teatamata. Kupongi ei saa kasutada samaaegselt teiste sooduskoodidega.

Millist elektrilist hambaharja valida?

Soovid vahetada käsiharja elektrilise hambaharja vastu? Otsid sõbrale või kaaslasele väärt kingitust? Tahaksid motiveerida last korralikult hambaid pesema? Või on plaanis soetada tervele perele elektrilise hambaharja komplekt? Sobiva hambaharja leidmine polegi aga nii lihtne, sest erinevaid mudeleid ja omadusi, millega arvestada, on päris palju. Valiku tegemise lihtsustamiseks leiad spetsiaalse elektriliste hambaharjade valiku valemi SIIT. See toimib mugavalt ja lihtsalt – tee läbi valikute jada ning saad vastuseks just Sinu kriteeriumitele vastavad ja sobilikud tooted. ps. Soovitame Sul valida uus elektriline hambahari, mis oleks varustatud integreeritud surveanduriga ja alustuseks kindlasti vali pehmed otsikud, kuna hambad ning igemed vajavad harjumist.

Kuidas sooduskoodi kasutada?

Kui Sinule on teatavaks saanud mõni Hammas32 poolt pakutav sooduskood siis kasutada saad seda järgmiselt:

1. Lisa soovitud toode ostukorvi klikates nuppu “Lisa korvi
2. Järgmiseks vali kas “Vaata ostukorvi” või “Maksma
3. Kui valisid “Vaata ostukorvi“, leiad sooduskoodi lahtri “Kupong” kohe “Mine maksma” nupu alt.
4. Sisesta sooduskood ja vajuta “Kasuta kupongi“. Kood rakendub koheselt ja saad edasi liikuda kassasse.
5. Kui valisid punkt 2-s valikus “Maksma” siis kohe tellimuse andmete sisestamise osa kohal näed linki “On sul kupong? Kliki siia, et sisestada oma kood
6. Klikka lingile ja Sulle avaneb ääristatud lahter, kuhu saad sisestada sooduskoodi. Vajuta “Kasuta kupongi

Mõlemil juhul on kehtiva ja edukalt sisestatud sooduskoodi rakendumine koheselt näha vastava märkega ka tellimuse kinnitusel.

Küsimusi, erisoove? Kirjuta või helista meile!

Oleme rõõmustanud juba enam kui 15 000 inimest ja soovime tuua naeratuse ka Sinu näole! Oleme alati abiks toote valimisel, või kui tekib mõni küsimus toote või teenuse kohta. Helista meile tööpäeviti 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal)