E-SMASPÄEV – elektrilised hambaharjad ja lisad kuni -50%

Kampaania on lõppenud!

Ainult täna parim valik elektrilisi hambaharju ja lisasid kuni -50% soodsamalt! Ole nobe ja vormista tellimus kohe, sest aega on vaid 24 tundi ning erihinnaga tooteid on saadaval piiratud koguses. Tasuta tarneks kasuta tellimisel kupongi PAKIMAAT ja saa saatmise Smartpost pakiautomaati TASUTA (alates ostusummast 29€). Tutvu valikuga allpool, leia oma lemmikud ja telli!

Kampaania lõpuni:

Oral-B

Kogu Oral-B mudelivalik

Oral-B otsikud

Kõik Oral-B otsikud

Philips Sonicare

Kogu Philips mudelivalik

Philips Sonicare otsikud

Kõik Philips otsikud

Laste elektrihambaharjad

Kõik laste hambaharjad

Muud elektrihambaharjad
Hambavahepuhastajad
Hambapastad ja suuveed

Kogu hambapastade valik

Apacare
Curaprox
Opalescence
happybrush
Smilelab
Hismile
Swissdent
White Glo
Purebite
Ilu- ja tervisetooted

Lisatarvikud

Kampaaniapakkumised kehtivad kuni 12.03.2024 või kuni erihinnaga tooteid jätkub.

Kliendiabi

Oleme Sulle rõõmuga abiks!

Kui soovid abi valiku tegemisel siis helista meile julgelt 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame Sind suurima hea meelega!


Mis on “E-smaspäev”?

E-smaspäev (must esmaspäev) on vaid üksikutel päevadel aastas toimuv erakordne soodusmüügi kampaania, kus ainult 24 tundi ja seda just esmaspäevasel päeval, on paljud tooted eriti ahvatlevate hindadega. Valikus on populaarseimad elektrilised hambaharjad Philips Sonicare ja Oral-B tootevalikust, kvaliteetsed hambapastad (Dentissimo, Curaprox, Apacare, Swissdent, Opalescense, Purebite, Elmex, White Glo jpt) ning loomulikult hambaharjade vahetusotsikud. Just neid on eriti kaval endale sel päeval varuda, kuna teadupärast tuleks otsikut vahetada iga 3 kuu tagant.

Millist elektrilist hambaharja valida?

Soovid vahetada käsiharja elektrilise hambaharja vastu? Otsid sõbrale või kaaslasele väärt kingitust? Tahaksid motiveerida last korralikult hambaid pesema? Või on plaanis soetada tervele perele elektrilise hambaharja komplekt? Sobiva hambaharja leidmine polegi aga nii lihtne, sest erinevaid mudeleid ja omadusi, millega arvestada, on päris palju. Valiku tegemise lihtsustamiseks leiad spetsiaalse elektriliste hambaharjade valiku valemi SIIT. See toimib mugavalt ja lihtsalt – tee läbi valikute jada ning saad vastuseks just Sinu kriteeriumitele vastavad ja sobilikud tooted. ps. Soovitame Sul valida uus elektriline hambahari, mis oleks varustatud integreeritud surveanduriga ja alustuseks kindlasti vali pehmed otsikud, kuna hambad ning igemed vajavad harjumist.

Kuidas sooduskoodi kasutada?

Kui Sinule on teatavaks saanud mõni Hammas32 poolt pakutav sooduskood siis kasutada saad seda järgmiselt:

1. Lisa soovitud toode ostukorvi klikates nuppu “Lisa korvi
2. Järgmiseks vali kas “Vaata ostukorvi” või “Maksma
3. Kui valisid “Vaata ostukorvi“, leiad sooduskoodi lahtri “Kupong” kohe “Mine maksma” nupu alt.
4. Sisesta sooduskood ja vajuta “Kasuta kupongi“. Kood rakendub koheselt ja saad edasi liikuda kassasse.
5. Kui valisid punkt 2-s valikus “Maksma” siis kohe tellimuse andmete sisestamise osa kohal näed linki “On sul kupong? Kliki siia, et sisestada oma kood
6. Klikka lingile ja Sulle avaneb ääristatud lahter, kuhu saad sisestada sooduskoodi. Vajuta “Kasuta kupongi

Mõlemil juhul on kehtiva ja edukalt sisestatud sooduskoodi rakendumine koheselt näha vastava märkega ka tellimuse kinnitusel.

Kampaania tingimused

Kampaania raames on Hammas32 e-poes kliendil võimalus loosiga esitada tellimus alljärgnevatel tingimustel:

1. Kampaania kehtib Hammas32 e-poes tellimuse vormistanud klientidele, ajavahemikul 10.03.2024 23:59 kuni 11.03.2024 23:59.
2. Kampaania toodete hulka kuuluvad käesoleval kampaanialehel nähtavat tooted.
3. Tellimus olema enne tarnimist tasutud kas ülekandega, pangalingiga, sularahas või järelmaksuga.
4. Kampaania on mõeldud ainult eraisikutele ning see ei laiene jae-, edasi- ega hulgimüüjatele. Tellides kampaaniatoodet korraga enam kui viis ühikut, tuleb tellimus eelnevalt kooskõlastada Hammas32-ga.
5. Kampaania ajavahemikus ei saa kasutada täiendavaid soodustusi ega kuponge, v.a “PAKIMAAT” ja kinkekaardid. Samuti ei ole võimalik samaaegselt mitut sooduskoodi kasutada.
6. Hammas32 jätab endale õiguse igal hetkel teha kampaaniasse, tootevalikusse ja hindadesse muudatusi mh kampaania ennetähtaegselt lõpetada või pikendada. Muuhulgas on Hammas32 õigus kliendile põhjendusi esitamata tema tellimus annuleerida ja osturaha tagastada, tehes seda hiljemalt 7 tööpäeva jooksul.
7. Manipuleerimise, vahendustegevuse, ebaõigete andmete esitamise, tegeliku kaubasaaja varjamise, Hammas32 poolse süsteemivea (hinna, laoseisu vmt) või mistahes sarnase tegevuse puhul jätab Hammas32 endale õiguse tellimus annuleerida ja osturaha tagastada hiljemalt 7 tööpäeva jooksul.
8. Hammas32 hindab ja austab klientide privaatsust. Tutvu Privaatsusavaldusega.
9. Hammas32 kasutab esitatud isikuandmeid ainult seoses käesoleva pakkumisega. Kampaania raames isikuandmete esitamine on vabatahtlik ja vajalik kampaanias osalemiseks.

SISENEN E-POODI