MUST REEDE – Aasta oodatuim aeg allahindlusteks on käes!

Kampaania on lõppenud!

Aasta oodatuim aeg allahindlusteks on käes! Kasuta nüüd võimalust ja saa osa pakkumistest, kus valitud toodetele on hinnad kuni -50% soodsamad. Ole nobe ja vormista oma tellimus kohe, sest erihinnaga tooteid on piiratud koguses. Kasuta ka sooduskoodi PAKIMAAT, sest nii on tarne Smartpost pakiautomaati TASUTA (alates ostusummast 29€).

Aega jäänud:

Oral-B

Kõik Oral-B hambaharjad

Oral-B otsikud

Kõik Oral-B otsikud

Philips Sonicare

Kõik Philips hambaharjad

Philips Sonicare otsikud

Kõik Philips otsikud

Hambavahepuhastajad

Kõik hambavahepuhastajad

Laste elektrihambaharjad

Kõik laste hambaharjad

Hambapastad

Kõik hambapastad ja suuveed

SISENEN E-POODI


Mis on “Must Reede”?

Must Reede on aasta suurim allahindluskampaania, mis toimub vaid kord aastas novembris ja mil Hammas32 e-poes kehtivad piiratud aja jooksul mitmetele lemmiktoodetele seni suurimad allahindlused. Maailma tuntumaid ja tähtsamaid kampaaniaid, mis paneb alguse aastalõpu pühadeostude hooajale, on saanud alguse USAst, kus nii mõneski osariigis näiteks reedene päev on kuulutatud lausa riigipühaks. Kampaania kulminatsioon saabub novembri kuu viimasel reedel, mil kõik nädala parimad pakkumised kehtivad vaid määratud ajal. Valikus on populaarseimad elektrilised hambaharjad Philips Sonicare ja Oral-B tootevalikust, laste elektrilised hambaharjad (BrushBaby, Philips Sonicare for KIDS, Oral-B Vitality), kvaliteetsed hambapastad (Dentissimo, Apacare, Swissdent, Opalescense, Weleda, GUM) ning loomulikult hambaharjade vahetusotsikud igale maitsele ja vajadusele.

Millal on “Must Reede”?

Must Reede saab alguse Hammas32 e-poes sooduspakkumistega ning kulmineerub novembrikuu viimasel reedel, mida kutsutakse vastavalt mustaks reedeks. Kõige populaarsem on see ostupüha kahtlemata USA-s, ent ka Eestis ning Euroopas muutumas järjest populaarsemaks, mil paljud tooted oluliselt soodsamad tavahinnast. Sestap soovitame juba aegsasti ostu planeerima hakata ja miks mitte, koostada endale nimekiri kõikideks suuhoolduseks vajalikest toodetest ning kingisaajatest, et need siis kampaaniaperioodil tavapärasest soodsamalt soetada. Kampaania periood on toodud allpool kampaania tingimustes.

Millist elektrilist hambaharja valida?

Soovid vahetada käsiharja elektrilise hambaharja vastu? Otsid sõbrale või kaaslasele väärt kingitust? Tahaksid motiveerida last korralikult hambaid pesema? Või on plaanis soetada tervele perele elektrilise hambaharja komplekt? Sobiva hambaharja leidmine polegi aga nii lihtne, sest erinevaid mudeleid ja omadusi, millega arvestada, on päris palju. Valiku tegemise lihtsustamiseks leiad spetsiaalse elektriliste hambaharjade valiku valemi SIIT. See toimib mugavalt ja lihtsalt – tee läbi valikute jada ning saad vastuseks just Sinu kriteeriumitele vastavad ja sobilikud tooted. ps. Soovitame Sul valida uus elektriline hambahari, mis oleks varustatud integreeritud surveanduriga ja alustuseks kindlasti vali pehmed otsikud, kuna hambad ning igemed vajavad harjumist.

Mida jälgida ostlemisel?

Selleks, et saaksid stressivabalt nautida aasta suurimat ja oodatuimad kampaaniat ja leida just soovitud tooted parima hinnaga, soovitame Sul järgida mõningaid nõuandeid:

  • Tee eeltööd toodete kohta, mis Sulle huvi pakuvad (loe hinnanguid ja tootetutvustusi)
  • Planeeri ja pane paika eelarve ostude tegemiseks
  • Koosta endale nimekiri toodetest, mida soovid kampaania ajal soetada
  • Esita tellimus aegsasti, sest pakiautomaadid on peatselt üle koormatud
  • Kui Sul on küsimusi, võta ühendust, oleme alati abiks!

Kuidas sooduskoodi kasutada?

Kui Sinule on teatavaks saanud mõni Hammas32 poolt pakutav sooduskood siis kasutada saad seda järgmiselt:

1. Lisa soovitud toode ostukorvi klikates nuppu “Lisa korvi
2. Järgmiseks vali kas “Vaata ostukorvi” või “Maksma
3. Kui valisid “Vaata ostukorvi“, leiad sooduskoodi lahtri “Kupong” kohe “Mine maksma” nupu alt.
4. Sisesta sooduskood ja vajuta “Kasuta kupongi“. Kood rakendub koheselt ja saad edasi liikuda kassasse.
5. Kui valisid punkt 2-s valikus “Maksma” siis kohe tellimuse andmete sisestamise osa kohal näed linki “On sul kupong? Kliki siia, et sisestada oma kood
6. Klikka lingile ja Sulle avaneb ääristatud lahter, kuhu saad sisestada sooduskoodi. Vajuta “Kasuta kupongi

Mõlemil juhul on kehtiva ja edukalt sisestatud sooduskoodi rakendumine koheselt näha vastava märkega ka tellimuse kinnitusel.


Kampaania tingimused

Kampaania raames on Hammas32 e-poes kliendil võimalus esitada tellimus alljärgnevatel tingimustel:

1. Kampaania kehtib Hammas32 e-poes tellimuse vormistanud klientidele, ajavahemikul 24.11.2023 23:59 kuni 30.11.2023 23:59.
2. Eripakkumiste hulka kuuluvad kõik Hammas32.ee e-poe kampaanialehel tootevalikusse kuuluvad tooted.
3. Kampaanias osalemiseks peab tellimus olema tasutud kas ülekandega, pangalingiga, sularahas või järelmaksuga (järelmaksu leping sõlmitud kampaania ajavahemikus).
4. Kampaania on mõeldud ainult eraisikutele ning see ei laiene jae-, edasi- ega hulgimüüjatele.
5. Kampaania ajavahemikus ei saa kasutada täiendavaid soodustusi ega kuponge, v.a “PAKIMAAT” ja kinkekaardid.
6
. Hammas32 jätab endale õiguse igal hetkel teha kampaaniasse muudatusi või see ennetähtaegselt lõpetada.
7. Manipuleerimise, andmete ebaõigete esitamise, süsteemivea vmt puhul jätab Hammas32 endale õiguse tellimus annuleerida ja raha tagastada.
8. Hammas32 hindab ja austab klientide privaatsust. Tutvu Privaatsusavaldusega.
9. Hammas32 kasutab esitatud isikuandmeid ainult seoses käesoleva pakkumisega. Kampaania raames isikuandmete esitamine on vabatahtlik ja vajalik kampaanias osalemiseks.

Oleme abiks valiku tegemisel!

Helista meile tööpäeviti 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame leida Sulle just sobivaima toote.