5 põhjust, miks valida Oral-B iO elektriline hambahari

Küllap juba tead, et parim viis igapäevaselt oma hammaste eest hoolitsemiseks on valida käsiharja asemel elektriline hambahari. Vaid elektrilise hambaharjaga muudad juba paari nädalaga oma hambad ja igemed tervemaks ning naeratuse veelgi säravamaks. Üheks parimaks kandidaadiks selle investeeringu tegemisel on uus Oral-B iO-seeria hambahari. See on Oral-B uusim ja parim elektriliste hambaharjade seeria, kust leiab sobiva endale igaüks. Mis teeb Oral-B iO-seeria eriliseks – uuri lähemalt ja saa teada!

  • Harjamine tõhusam, sest käsiharjaga pestes teed umbes 600 liigutust, elektriline hambahari teeb sama ajaga kuni 62 000 liigutust.
  • Sisseehitatud taimer aitab alati harjata soovituslikud 2 minutit.
  • Vähendab 10x enam hambakattu, parandab igemete tervist ja muudab hambad valgemaks.
  • Integreeritud surveandur muudab harjamise igemete ja hammaste jaoks täiesti ohutuks.
  • Raha tagasi garantii – proovi hambaharja 100 päeva ja kui see Sulle ei meeldi, saad raha tagasi!

Kingitus! Telli Oral-B iO-seeria elektriline hambahari kasutades sooduskoodi “H32SUUVESI” ja saa tellimusega kaasa Oral-B suuvesi!

Oral-B iO-seeria

Hambaharja otsikud

SISENEN E-POODI

Kui vajad abi valiku tegemisel siis lihtsalt helista või kirjuta – aitame Sind meeleldi!

Millist elektrilist hambaharja valida?

Soovid vahetada käsiharja elektrilise hambaharja vastu? Otsid sõbrale või kaaslasele väärt kingitust? Tahaksid motiveerida last korralikult hambaid pesema? Või on plaanis soetada tervele perele elektrilise hambaharja komplekt? Sobiva hambaharja leidmine polegi aga nii lihtne, sest erinevaid mudeleid ja omadusi, millega arvestada, on päris palju. Valiku tegemise lihtsustamiseks leiad spetsiaalse elektriliste hambaharjade valiku valemi SIIT. See toimib mugavalt ja lihtsalt – tee läbi valikute jada ning saad vastuseks just Sinu kriteeriumitele vastavad ja sobilikud tooted. ps. Soovitame Sul valida uus elektriline hambahari, mis oleks varustatud integreeritud surveanduriga ja alustuseks kindlasti vali pehmed otsikud, kuna hambad ning igemed vajavad harjumist.

Kuidas sooduskoodi kasutada?

Kui Sinule on teatavaks saanud mõni Hammas32 poolt pakutav sooduskood siis kasutada saad seda järgmiselt:

1. Lisa soovitud toode ostukorvi klikates nuppu “Lisa korvi
2. Järgmiseks vali kas “Vaata ostukorvi” või “Maksma
3. Kui valisid “Vaata ostukorvi“, leiad sooduskoodi lahtri “Kupong” kohe “Mine maksma” nupu alt.
4. Sisesta sooduskood ja vajuta “Kasuta kupongi“. Kood rakendub koheselt ja saad edasi liikuda kassasse.
5. Kui valisid punkt 2-s valikus “Maksma” siis kohe tellimuse andmete sisestamise osa kohal näed linki “On sul kupong? Kliki siia, et sisestada oma kood
6. Klikka lingile ja Sulle avaneb ääristatud lahter, kuhu saad sisestada sooduskoodi. Vajuta “Kasuta kupongi

Mõlemil juhul on kehtiva ja edukalt sisestatud sooduskoodi rakendumine koheselt näha vastava märkega ka tellimuse kinnitusel.

Kampaania tingimused

Kampaania raames on Hammas32 e-poes kliendil võimalus esitada tellimus alljärgnevatel tingimustel:

1. Kampaania kehtib Hammas32 e-poes tellimuse vormistanud klientidele, ajavahemikul 17.04.2022 23:59 kuni 02.05.2022 23:59.
2. Kampaaniatoodeteks on üksnes Oral-B iO-seeria elektrilised hambaharjad, mille tellimisel, kasutades sooduskoodi “H32SUUVESI” saab tellija kingituseks kaasa Oral-B suuvee.
3. Kampaania on mõeldud ainult eraisikutele ning see ei laiene jae-, edasi- ega hulgimüüjatele.
4. Hammas32 jätab endale õiguse igal hetkel teha kampaaniasse, tingimustesse, tootevalikusse, hindadesse muudatusi mh kampaania ennetähtaegselt lõpetada.
5. Manipuleerimise, andmete ebaõigete esitamise, süsteemivea (hinna, laoseisu) vmt puhul jätab Hammas32 endale õiguse tellimus annuleerida ja raha tagastada.
6. Hammas32 hindab ja austab klientide privaatsust. Tutvu Privaatsusavaldusega.
7. Hammas32 kasutab esitatud isikuandmeid ainult seoses käesoleva pakkumisega. Kampaania raames isikuandmete esitamine on vabatahtlik ja vajalik kampaanias osalemiseks.

Oleme abiks valiku tegemisel!

Helista meile tööpäeviti 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame leida Sulle just sobivaima toote.