Sõbrakuu täis naeratusi – parim kingitus endale ja kaaslasele!

Kampaania on lõppenud!

Sõbrakuul pea lisaks oma lähedastele meeles ka iseennast! Tähista sõbrakuud koos meiega ja tee endale ja oma kaaslasele kingitus, mis tuleb südamest ja toob naeratuse suule! Meilt leiad kõik vajaliku tervema ja säravama naeratuse jaoks, alates parimatest elektrilistest hambaharjadest, hambapastadest ja lisatarvikutest – alati sõbraliku teeninduse ja hea tujuga. Kui tunned, et vajad nõu või soovitusi siis helista julgelt 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame Sind suurima rõõmuga!

Kampaania lõpuni:

Philips Sonicare hambaharjad

Kogu Philips mudelivalik

Oral-B hambaharjad

Kogu Oral-B mudelivalik

Laste elektrihambaharjad

Kõik laste hambaharjad

Muud elektrihambaharjad
Hambavahepuhastajad
Hambapastad ja suuveed

Kogu hambapastade valik

SISENEN E-POODI

Kliendiabi

Oleme Sulle rõõmuga abiks!

Kui soovid abi valiku tegemisel siis helista meile julgelt 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame Sind suurima hea meelega!


Millal tähistatakse sõbrapäeva?

Valentinipäev on armunute päev, mida tähistatakse 14. veebruaril. Soomlased ja nende eeskujul eestlased tähistavad seda ka sõbrapäevana. Eestisse levis see vana tähtpäev Soome vahendusel alles 1980. aastate lõpul ja sai siin sõbrapäeva jooned. Sõbrapäeva sisuks on meil üldse lähedasi inimesi meeles pidada, kuigi algselt on päev pühendatud armastusele ja kallimale, kellele antakse oma tunnetest märku või tehakse kingitusi. Euroopas ja Ameerikas reklaamitaksegi seda kui armastusavalduste, kihlumise ja pulma päeva.

Millist elektrilist hambaharja valida?

Soovid vahetada käsiharja elektrilise hambaharja vastu? Otsid sõbrale või kaaslasele väärt kingitust? Tahaksid motiveerida last korralikult hambaid pesema? Või on plaanis soetada tervele perele elektrilise hambaharja komplekt? Sobiva hambaharja leidmine polegi aga nii lihtne, sest erinevaid mudeleid ja omadusi, millega arvestada, on päris palju. Valiku tegemise lihtsustamiseks leiad spetsiaalse elektriliste hambaharjade valiku valemi SIIT. See toimib mugavalt ja lihtsalt – tee läbi valikute jada ning saad vastuseks just Sinu kriteeriumitele vastavad ja sobilikud tooted. ps. Soovitame Sul valida uus elektriline hambahari, mis oleks varustatud integreeritud surveanduriga ja alustuseks kindlasti vali pehmed otsikud, kuna hambad ning igemed vajavad harjumist.

Kuidas sooduskoodi kasutada?

Kui Sinule on teatavaks saanud mõni Hammas32 poolt pakutav sooduskood siis kasutada saad seda järgmiselt:

1. Lisa soovitud toode ostukorvi klikates nuppu “Lisa korvi
2. Järgmiseks vali kas “Vaata ostukorvi” või “Maksma
3. Kui valisid “Vaata ostukorvi“, leiad sooduskoodi lahtri “Kupong” kohe “Mine maksma” nupu alt.
4. Sisesta sooduskood ja vajuta “Kasuta kupongi“. Kood rakendub koheselt ja saad edasi liikuda kassasse.
5. Kui valisid punkt 2-s valikus “Maksma” siis kohe tellimuse andmete sisestamise osa kohal näed linki “On sul kupong? Kliki siia, et sisestada oma kood
6. Klikka lingile ja Sulle avaneb ääristatud lahter, kuhu saad sisestada sooduskoodi. Vajuta “Kasuta kupongi

Mõlemil juhul on kehtiva ja edukalt sisestatud sooduskoodi rakendumine koheselt näha vastava märkega ka tellimuse kinnitusel.

Kampaania tingimused

Kampaania raames on Hammas32 e-poes võimalus esitada tellimus alljärgnevatel tingimustel:

1. Kampaania toimub Hammas32 e-poes ajavahemikul 04.02.2024 23:59 kuni 19.02.2024 23:59.
2. Kampaania toodete hulka kuuluvad käesoleval kampaanialehel nähtavat tooted.
3. Tellimus olema enne tarnimist tasutud kas ülekandega, pangalingiga, sularahas või järelmaksuga.
4. Kampaania on mõeldud ainult eraisikutele ning see ei laiene jae-, edasi- ega hulgimüüjatele. Tellides kampaaniatoodet korraga enam kui viis ühikut, tuleb tellimus eelnevalt kooskõlastada Hammas32-ga.
5. Kampaania ajavahemikus ei saa kasutada täiendavaid soodustusi ega kuponge, v.a “PAKIMAAT” ja kinkekaardid. Samuti ei ole võimalik samaaegselt mitut sooduskoodi kasutada.
6. Hammas32 jätab endale õiguse igal hetkel teha kampaaniasse, tootevalikusse ja hindadesse muudatusi mh kampaania ennetähtaegselt lõpetada või pikendada. Muuhulgas on Hammas32 õigus kliendile põhjendusi esitamata tema tellimus annuleerida ja osturaha tagastada, tehes seda hiljemalt 7 tööpäeva jooksul.
7. Manipuleerimise, vahendustegevuse, ebaõigete andmete esitamise, tegeliku kaubasaaja varjamise, Hammas32 poolse süsteemivea (hinna, laoseisu vmt) või mistahes sarnase tegevuse puhul jätab Hammas32 endale õiguse tellimus annuleerida ja osturaha tagastada hiljemalt 7 tööpäeva jooksul.
8. Hammas32 hindab ja austab klientide privaatsust. Tutvu Privaatsusavaldusega.
9. Hammas32 kasutab esitatud isikuandmeid ainult seoses käesoleva pakkumisega. Kampaania raames isikuandmete esitamine on vabatahtlik ja vajalik kampaanias osalemiseks.