Telli ja võida REIS – Suvekampaania

Kampaania on lõppenud!

Suvi on parim aeg aktiivseks puhkuseks koos pere ja sõpradega! Naudi kogu seda aega muretult, sest meie hoolitseme rõõmuga ka suvel selle eest, et Sinul ja su kaaslastel oleks alati kõik vajalik parimaks suuhoolduseks olemas. Tellides osale kindlasti meie suvekampaanias, kus loosime välja suviseid emotsioone täis REISI! Selleks, et just Sina võidaksid, tee lihtsalt märge tellimisvormil “Osalen loosis” ja jälgi meie Facebooki lehte. Soovime mõnusat suve ja rohkelt naeratusi!

  • Tellimus teele samal tööpäeval
  • Kümneid tuhandeid rõõmsaid kliente
  • Kogu tootevalik koheselt saadaval
  • Alati rõõmsameelne ja sõbralik
Oral-B

Kogu Oral-B tootevalik

Philips Sonicare

Kogu Philips tootevalik

Lastele

Kogu tootevalik lastele

Hambavahepuhastajad

Hambavahepuhastajad

Otsikud

Kõik hambaharja otsikud

Hambapastad

Kõik Hambapastad

SISENEN E-POODI

Millist elektrilist hambaharja valida?

Soovid vahetada käsiharja elektrilise hambaharja vastu? Otsid sõbrale või kaaslasele väärt kingitust? Tahaksid motiveerida last korralikult hambaid pesema? Või on plaanis soetada tervele perele elektrilise hambaharja komplekt? Sobiva hambaharja leidmine polegi aga nii lihtne, sest erinevaid mudeleid ja omadusi, millega arvestada, on päris palju. Valiku tegemise lihtsustamiseks leiad spetsiaalse elektriliste hambaharjade valiku valemi SIIT. See toimib mugavalt ja lihtsalt – tee läbi valikute jada ning saad vastuseks just Sinu kriteeriumitele vastavad ja sobilikud tooted. ps. Soovitame Sul valida uus elektriline hambahari, mis oleks varustatud integreeritud surveanduriga ja alustuseks kindlasti vali pehmed otsikud, kuna hambad ning igemed vajavad harjumist.

Tingimused

Kampaania raames on Hammas32 e-poes tellimuse vormistanud kliendil võimalus võita loosiauhind alljärgnevatel tingimustel:

1. Kampaania kehtib Hammas32 e-poes tellimuse vormistanud klientidele, ajavahemikul 26.07.2023 23:59 kuni 31.08.2023 (k.a).
2. Kampaaniaperioodi jooksul loosib Hammas32 kõigi tellijate hulgast välja ühe õnneliku tellija, kellele nimel hüvitab Hammas32 reisikulud kuni 599€ ulatuses.
3. Auhinnaks olevat hüvitist ei ole võimalik lunastada rahalise väljamaksena. Reis peab olema valitud peale loosimist.
4. Võitja valib endale sobiva lennu- või reisifirma teenuse või paketi ja teeb seda Hammas32ga kooskõlas ning tingimusel, et esitatakse kuludokument ja reis toimub 2023. aastal.
5. Kui võitja valib näiteks hüvitise summas soodsama reisipaketi või lennupileti, siis sellest ülejäävat ei maksta välja.
6. Kui võitja valib kallima reisiteenuse siis puuduvat summat ei kompenseerita, vaid see tuleb võitjal ise juurde tasuda.

7. Kampaania toodeteks on kõik Hammas32 e-poe tootevalikusse kuuluvad artiklid ja arvesse võetakse kõiki edukalt vormistatud tellimusi.
8. Kampaanias osalemiseks peab tellimus olema tasutud kas ülekandega, pangalingiga, sularahas või järelmaksuga.
9. Kampaanias osalemiseks tuleb tellimuse vormistamisel teha vastav märge (“Osalen 2023 suvekampaanias”)
10. Edukaks tellimuseks loetakse tellitud kauba eest eelnevat tasumist, lähetamist ning vastuvõtmist kliendi poolt.
11. Kampaanias osalemiseks peavad maksja andmed kattuma tellimuse esitatud isiku andmetega.
12. Võitja avalikustamine toimub Hammas32 kampaania ja Facebook lehel pärast loosimise toimumist. Loosimine toimub hiljemalt 8.september 2023.
13. Kampaania on mõeldud ainult eraisikutele ning see ei laiene jae-, edasi- ega hulgimüüjatele.
14. Hammas32 jätab endale õiguse igal hetkel teha kampaaniasse muudatusi või see ennetähtaegselt lõpetada.
15. Manipuleerimise, andmete ebaõigete esitamise vmt puhul jätab Hammas32 endale õiguse loosiauhinda mitte väljastada.
16. Hammas32 hindab ja austab klientide privaatsust. Tutvu ka Privaatsusavaldusega.
17. Hammas32 kasutab esitatud isikuandmeid ainult seoses käesoleva pakkumisega. Kampaania raames isikuandmete esitamine on vabatahtlik ja vajalik kampaanias osalemiseks.

Saame aidata?

Oleme alati abiks toote valimisel, või kui tekib mõni küsimus toote või teenuse kohta. Helista meile tööpäeviti 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal)