Näitan ainukest tulemust

Epilaatorid

Epilaatorid on seadmed, mida kasutatakse soovimatute karvade eemaldamiseks kehalt. Need seadmed töötavad karvade eemaldamise põhimõttel, haarates ja tõmmates karvad juurtest välja. Epilaatorid on saadaval erinevates vormides ja mudelites, kuid kõige levinumad on elektrilised epilaatorid, millel on väiksed pintsetid või rullid, mis haaravad ja eemaldavad karvad.

Fotoepilaator (või valgusepilaator) on teine tüüp karvade eemaldamise seade, mis kasutab valguse energiat karvade juurte nõrgendamiseks ja karvade kasvu pärssimiseks. Fotoepilaatorid kasutavad tavaliselt intensiivset impulssvalgust (IPL) või laserit, mis suunatakse karva juurtele. Valguse energia muundatakse soojuseks, mis kahjustab karva juuri ja aitab pikendada karvade kasvu vahele jäävat aega või isegi vähendada karvade kasvu tihedust.

Peamised erinevused tavaliste epilaatorite ja fotoepilaatorite vahel on järgmised:

Toimimispõhimõte: Tavalised epilaatorid eemaldavad karvad juurtest tõmbamise teel, samas kui fotoepilaatorid kasutavad valgust, et nõrgendada ja pärssida karvade kasvu.

Valu tase: Epilaatori kasutamine võib olla valulik, kuna see haarab ja tõmbab karvad juurtest välja. Fotoepilaatorid võivad põhjustada ka teatud ebamugavustunnet, kuid nende valulikkus võib varieeruda sõltuvalt inimese tundlikkusest.

Tulemused: Mõlemad seadmed võivad anda pikaajalisi tulemusi, kuid tulemused võivad varieeruda inimeseti. Fotoepilaatorid võivad pakkuda pikemaid tulemusi, kuid nõuavad tavaliselt mitmeid seansse.

Hind: Fotoepilaatorid on tavaliselt kallimad kui tavalised epilaatorid, kuid võivad pakkuda pikaajalisi ja tõhusamaid tulemusi.

Mõlemal juhul on oluline enne kasutamist lugeda ja järgida tootja juhiseid ning kaaluda oma individuaalseid vajadusi ja eelistusi, et otsustada, milline karvade eemaldamise meetod sobib teile kõige paremini.


Oleme abiks valiku tegemisel!

Helista meile tööpäeviti 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame leida just Sulle sobivaima toote.