Fotoepilaatorid

Fotoepilaatorid on seadmed, mida kasutatakse pikaajaliseks karvade eemaldamiseks või vähendamiseks keha erinevatel piirkondadel. Need seadmed kasutavad intensiivset valgust (tavaliselt impulssvalgust) või laserkiirgust, et mõjutada juuksefolliikuleid, põhjustades nende nõrgenemist või hävimist. Fotoepilatsioon on meetod, mis võib aidata vähendada soovimatuid karvu, muutes need õhemaks ja aeglustades nende kasvu. Seda protseduuri saab teha ilusalongides ja arstipraksistes, kuid on ka kodukasutuseks mõeldud fotoepilaatoreid.

Fotoepilatsioon võib olla efektiivne järgmiste kehaosade jaoks:

Karvad näol: Näiteks naistel ülemhuule või lõuapiirkonnas.

Käed ja jalad: Fotoepilaatoreid saab kasutada käte ja jalgade karvade eemaldamiseks.

Kaenlaalused: See on levinud piirkond, kus inimesed soovivad eemaldada soovimatuid karvu.

Bikiinipiirkond: Fotoepilatsioon on populaarne ka bikiinipiirkonnas karvade vähendamiseks.

Rind: Mõned inimesed kasutavad fotoepilaatoreid rindade karvade eemaldamiseks.

Selg ja rindkere: Neid piirkondi võib samuti ravida.

Fotoepilatsioon on võrreldes teiste karvade eemaldamise meetoditega (nt raseerimine, vahatamine) pikaajalisem lahendus, kuid see ei pruugi olla alati igaveseks karvade eemaldamiseks. Tavaliselt on vajalik mitu seanssi, et saavutada soovitud tulemused, ja mõnedel inimestel võivad karvad pärast ravi uuesti kasvada, kuigi need on tavaliselt õhemad ja vähem nähtavad.

Enne fotoepilatsiooni alustamist on oluline konsulteerida spetsialistiga, et hinnata oma naha ja juuste tüüpi ning arutada võimalikke riske ja kõrvaltoimeid. Samuti on oluline järgida hoolikalt juhiseid, eriti kui kasutate koduseadet, et vähendada võimalikke riske ja saavutada parimaid tulemusi.

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.

Oleme abiks valiku tegemisel!

Helista meile tööpäeviti 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame leida just Sulle sobivaima toote.