Näitan kõiki 2 tulemust

Pardlid

Pardlid on hooldusseadmed, mida kasutatakse näo- ja kehakarvade eemaldamiseks või lõikamiseks. Neid kasutatakse tavaliselt meeste habemeajamiseks, kuid neid võib kasutada ka naiste jalgade, kaenlaaluste ja muude kehapiirkondade karvade eemaldamiseks. Pardlid on saadaval erinevat tüüpi ja stiilidega ning neid kasutatakse sõltuvalt eelistustest ja vajadustest.

Pardlite peamised tüübid hõlmavad järgmist:

Käsi pardlid: Need on traditsioonilised pardlid, mida hoitakse käes ja mida kasutatakse ühekordselt kasutatavate terade või taas kasutatavate teradega. Need pardlid nõuavad sageli vahu või geeli kasutamist näo või keha raseerimiseks.

Elektrilised pardlid: Elektrilised pardlid töötavad mootori abil ja neil võib olla pöörlevad või vibreerivad terad. Neid saab kasutada kuivade või märgade raseerimiste jaoks ning need on taas kasutatavad.

Elektrilised pardlid jagunevad kaheks põhiliigiks:

Roostevaba tera pardlid: Need pardlid kasutavad metallist terasid, mis lõikavad karvu kiiresti ja tõhusalt.

Pöörlevad pardlid: Need pardlid kasutavad pöörlevaid terasid, mis liiguvad ringikujuliselt ja sobivad paremini mõnele näotüübile.

Turvapardlid: Turvapardlid on klassikalised habemeajamispardlid, mis kasutavad ühekordselt kasutatavaid terasid. Need on varustatud turvamehhanismidega, mis vähendavad lõikamisvigade riski.

Pardlite valik sõltub inimese eelistustest, nahatüübist ja hooldusvajadustest. Mõned eelistavad traditsioonilisi käsi pardleid nende lihtsuse ja täpse kontrolli tõttu, samas kui teised eelistavad elektrilisi pardleid nende kiiruse ja mugavuse tõttu. Pardlid on levinud vahend karvade eemaldamiseks ja raseerimiseks ning neid kasutatakse laialdaselt nii ilurutiinides kui ka isiklikus hoolduses.


Oleme abiks valiku tegemisel!

Helista meile tööpäeviti 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame leida just Sulle sobivaima toote.