SUUR REEDE soodusmüük

Kampaania on lõppenud!

Lihavõttepühad on kohal ja meil on Sulle selleks puhuks erilisi maiuspalasid! Otsid võimalust oma hambapesu rutiini täiustamiseks uue elektrilise hambaharjaga? Soovid proovida värsket hambapastat või varuda uusi hambaharja otsikuid? Meie valikus on olemas kõik, et saavutada naeratus, mis on säravam kui lihavõttejänesel 🐰 Usu meid, Sinu hambad tänavad sind!

Ostummaga alates 29€ kehtib tasuta tarne Smarpost pakiautomaati – selleks kasuta kupongikoodi PAKIMAAT. Värvilisi kevadisi pühi ja head ostlemist!

Soodusmüük kestab veel:

Oral-B

Kogu Oral-B tootevalik

Oral-B otsikud

Kõik Oral-B otsikud

Philips Sonicare

Kogu Philips tootevalik

Philips Sonicare otsikud

Kõik Philips Sonicare otsikud

Laste elektrihambaharjad

Kõik laste elektrihambaharjad

Hambapastad

Kõik Hambapastad

Lisatarvikud

Kõik Lisatarvikud

SISENEN E-POODI

Pakkumised kehtivadkuni 11.04.2023 või kuni erihinnaga tooteid jagub. Ole nutikas ning kasuta ka sooduskoodi “PAKIMAAT”, sest siis on transport pakiautomaati tasuta (alates ostusummast 29€).

Mis on Lihavõttepühad?

Ülestõusmispühad ehk Lihavõttepühad on kristlikud pühad, mis tähistavad Jeesus Kristuse ülestõusmist surnuist kolmandal päeval pärast tema ristilöömist. Pühade täpne kuupäev varieerub aastati, kuid tavaliselt jäävad nad märtsi lõpu ja aprilli alguse vahele. Lihavõttepühad on olulised pühad kristlikus kalendris ning neid tähistavad kirikud ja kogukonnad üle maailma erinevate tseremooniate, rituaalide ja traditsioonidega. Paljudes riikides on levinud ka lihavõttepühade ajal mune värvimine, maiustuste söömine ja muud pühadega seotud tegevused.

Mis on Suur reede?

Suur reede on kristliku kiriku püha nädala reede, mis tähistab Jeesuse ristilöömist ja surma ristil. See on osa suurest nädalast ehk passiooninädalast, mis algab palmipuudepühaga ja lõpeb ülestõusmispühadega. Suur reede on üks olulisemaid pühasid kristlikus kalendris ning seda peetakse leinapäevaks, mil kristlased mälestavad Jeesuse kannatusi ja surma. Paljud kirikud korraldavad sel päeval jumalateenistusi ja palvusi, et mälestada Jeesuse ohvrit ristil.

Millist elektrilist hambaharja valida?

Soovid vahetada käsiharja elektrilise hambaharja vastu? Otsid sõbrale või kaaslasele väärt kingitust? Tahaksid motiveerida last korralikult hambaid pesema? Või on plaanis soetada tervele perele elektrilise hambaharja komplekt? Sobiva hambaharja leidmine polegi aga nii lihtne, sest erinevaid mudeleid ja omadusi, millega arvestada, on päris palju. Valiku tegemise lihtsustamiseks leiad spetsiaalse elektriliste hambaharjade valiku valemi SIIT. See toimib mugavalt ja lihtsalt – tee läbi valikute jada ning saad vastuseks just Sinu kriteeriumitele vastavad ja sobilikud tooted. ps. Soovitame Sul valida uus elektriline hambahari, mis oleks varustatud integreeritud surveanduriga ja alustuseks kindlasti vali pehmed otsikud, kuna hambad ning igemed vajavad harjumist.

Kuidas sooduskoodi kasutada?

Kui Sinule on teatavaks saanud mõni Hammas32 poolt pakutav sooduskood siis kasutada saad seda järgmiselt:

1. Lisa soovitud toode ostukorvi klikates nuppu “Lisa korvi
2. Järgmiseks vali kas “Vaata ostukorvi” või “Maksma
3. Kui valisid “Vaata ostukorvi“, leiad sooduskoodi lahtri “Kupong” kohe “Mine maksma” nupu alt.
4. Sisesta sooduskood ja vajuta “Kasuta kupongi“. Kood rakendub koheselt ja saad edasi liikuda kassasse.
5. Kui valisid punkt 2-s valikus “Maksma” siis kohe tellimuse andmete sisestamise osa kohal näed linki “On sul kupong? Kliki siia, et sisestada oma kood
6. Klikka lingile ja Sulle avaneb ääristatud lahter, kuhu saad sisestada sooduskoodi. Vajuta “Kasuta kupongi

Mõlemil juhul on kehtiva ja edukalt sisestatud sooduskoodi rakendumine koheselt näha vastava märkega ka tellimuse kinnitusel.

Kampaania tingimused

Kampaania raames on Hammas32 e-poes kliendil võimalus loosiga esitada tellimus alljärgnevatel tingimustel:

1. Kampaania kehtib Hammas32 e-poes tellimuse vormistanud klientidele, ajavahemikul 07.04.2023 23:59 kuni 10.04.2023 23:59.
2. Eripakkumiste hulka kuuluvad kõik Hammas32.ee e-poe kampaanialehel tootevalikusse kuuluvad tooted.
3. Kampaanias osalemiseks peab tellimus olema tasutud kas ülekandega, pangalingiga, sularahas või järelmaksuga (järelmaksu leping sõlmitud kampaania ajavahemikus).
4. Kampaania on mõeldud ainult eraisikutele ning see ei laiene jae-, edasi- ega hulgimüüjatele.
5. Kampaania ajavahemikus ei saa kasutada täiendavaid soodustusi ega kuponge, v.a “PAKIMAAT” ja kinkekaardid.
6
. Hammas32 jätab endale õiguse igal hetkel teha kampaaniasse muudatusi või see ennetähtaegselt lõpetada.
7. Manipuleerimise, andmete ebaõigete esitamise, süsteemivea vmt puhul jätab Hammas32 endale õiguse tellimus annuleerida ja raha tagastada.
8. Hammas32 hindab ja austab klientide privaatsust. Tutvu Privaatsusavaldusega.
9. Hammas32 kasutab esitatud isikuandmeid ainult seoses käesoleva pakkumisega. Kampaania raames isikuandmete esitamine on vabatahtlik ja vajalik kampaanias osalemiseks.

Oleme abiks valiku tegemisel!

Helista meile tööpäeviti 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame leida Sulle just sobivaima toote.