SUUR REEDE üllatushinnad kuni -30%

Kampaania on lõppenud!

Lihavõttepühade puhul elektrilistel hambaharjadel ja lisadel üllatushinnad kuni -30% Otsid võimalust hambapesu rutiini täiustamiseks uue elektrilise hambaharjaga? Soovid värsket hambapastat või varuda hambaharja otsikuid? Aitame Sind rõõmuga leida kõik vajaliku, et saavutada naeratus, mis on säravam kui lihavõttejänesel!

Tasuta tarneks kasuta tellimisel kupongi PAKIMAAT ja saa saatmise Smartpost pakiautomaati TASUTA (alates ostusummast 29€). Värvilisi kevadisi pühi ja head ostlemist!

Aega jäänud:

Oral-B

Kogu Oral-B tootevalik

Oral-B otsikud

Kõik Oral-B otsikud

Philips Sonicare

Kogu Philips tootevalik

Philips Sonicare otsikud

Kõik Philips Sonicare otsikud

Laste elektrihambaharjad

Kõik laste elektrihambaharjad

Muud elektrihambaharjad
Hambavahepuhastajad
Hambapastad

Kõik Hambapastad

Lisatarvikud

Kõik Lisatarvikud


Kampaaniapakkumised kehtivad kuni 29.03.2024 või kuni erihinnaga tooteid jätkub.

Kliendiabi

Oleme Sulle rõõmuga abiks!

Kui soovid abi valiku tegemisel siis helista meile julgelt 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame Sind suurima hea meelega!


Mis on Lihavõttepühad?

Ülestõusmispühad ehk Lihavõttepühad on kristlikud pühad, mis tähistavad Jeesus Kristuse ülestõusmist surnuist kolmandal päeval pärast tema ristilöömist. Pühade täpne kuupäev varieerub aastati, kuid tavaliselt jäävad nad märtsi lõpu ja aprilli alguse vahele. Lihavõttepühad on olulised pühad kristlikus kalendris ning neid tähistavad kirikud ja kogukonnad üle maailma erinevate tseremooniate, rituaalide ja traditsioonidega. Paljudes riikides on levinud ka lihavõttepühade ajal mune värvimine, maiustuste söömine ja muud pühadega seotud tegevused.

Mis on Suur reede?

Suur reede on kristliku kiriku püha nädala reede, mis tähistab Jeesuse ristilöömist ja surma ristil. See on osa suurest nädalast ehk passiooninädalast, mis algab palmipuudepühaga ja lõpeb ülestõusmispühadega. Suur reede on üks olulisemaid pühasid kristlikus kalendris ning seda peetakse leinapäevaks, mil kristlased mälestavad Jeesuse kannatusi ja surma. Paljud kirikud korraldavad sel päeval jumalateenistusi ja palvusi, et mälestada Jeesuse ohvrit ristil.

Millist elektrilist hambaharja valida?

Soovid vahetada käsiharja elektrilise hambaharja vastu? Otsid sõbrale või kaaslasele väärt kingitust? Tahaksid motiveerida last korralikult hambaid pesema? Või on plaanis soetada tervele perele elektrilise hambaharja komplekt? Sobiva hambaharja leidmine polegi aga nii lihtne, sest erinevaid mudeleid ja omadusi, millega arvestada, on päris palju. Valiku tegemise lihtsustamiseks leiad spetsiaalse elektriliste hambaharjade valiku valemi SIIT. See toimib mugavalt ja lihtsalt – tee läbi valikute jada ning saad vastuseks just Sinu kriteeriumitele vastavad ja sobilikud tooted. ps. Soovitame Sul valida uus elektriline hambahari, mis oleks varustatud integreeritud surveanduriga ja alustuseks kindlasti vali pehmed otsikud, kuna hambad ning igemed vajavad harjumist.

Kuidas sooduskoodi kasutada?

Kui Sinule on teatavaks saanud mõni Hammas32 poolt pakutav sooduskood siis kasutada saad seda järgmiselt:

1. Lisa soovitud toode ostukorvi klikates nuppu “Lisa korvi
2. Järgmiseks vali kas “Vaata ostukorvi” või “Maksma
3. Kui valisid “Vaata ostukorvi“, leiad sooduskoodi lahtri “Kupong” kohe “Mine maksma” nupu alt.
4. Sisesta sooduskood ja vajuta “Kasuta kupongi“. Kood rakendub koheselt ja saad edasi liikuda kassasse.
5. Kui valisid punkt 2-s valikus “Maksma” siis kohe tellimuse andmete sisestamise osa kohal näed linki “On sul kupong? Kliki siia, et sisestada oma kood
6. Klikka lingile ja Sulle avaneb ääristatud lahter, kuhu saad sisestada sooduskoodi. Vajuta “Kasuta kupongi

Mõlemil juhul on kehtiva ja edukalt sisestatud sooduskoodi rakendumine koheselt näha vastava märkega ka tellimuse kinnitusel.

Kampaania tingimused

Kampaania raames on Hammas32 e-poes kliendil võimalus loosiga esitada tellimus alljärgnevatel tingimustel:

1. Kampaania kehtib Hammas32 e-poes ajavahemikul 17.03.2024 23:59 kuni 29.03.2024 23:59.
2. Kampaania toodete hulka kuuluvad käesoleval kampaanialehel nähtavat tooted.
3. Tellimus olema enne tarnimist tasutud kas ülekandega, pangalingiga, sularahas või järelmaksuga.
4. Kampaania on mõeldud ainult eraisikutele ning see ei laiene jae-, edasi- ega hulgimüüjatele. Tellides kampaaniatoodet korraga enam kui viis ühikut, tuleb tellimus eelnevalt kooskõlastada Hammas32-ga.
5. Kampaania ajavahemikus ei saa kasutada täiendavaid soodustusi ega kuponge, v.a “PAKIMAAT” ja kinkekaardid. Samuti ei ole võimalik samaaegselt mitut sooduskoodi kasutada.
6. Hammas32 jätab endale õiguse igal hetkel teha kampaaniasse, tootevalikusse ja hindadesse muudatusi mh kampaania ennetähtaegselt lõpetada või pikendada. Muuhulgas on Hammas32 õigus kliendile põhjendusi esitamata tema tellimus annuleerida ja osturaha tagastada, tehes seda hiljemalt 7 tööpäeva jooksul.
7. Manipuleerimise, vahendustegevuse, ebaõigete andmete esitamise, tegeliku kaubasaaja varjamise, Hammas32 poolse süsteemivea (hinna, laoseisu vmt) või mistahes sarnase tegevuse puhul jätab Hammas32 endale õiguse tellimus annuleerida ja osturaha tagastada hiljemalt 7 tööpäeva jooksul.
8. Hammas32 hindab ja austab klientide privaatsust. Tutvu Privaatsusavaldusega.
9. Hammas32 kasutab esitatud isikuandmeid ainult seoses käesoleva pakkumisega. Kampaania raames isikuandmete esitamine on vabatahtlik ja vajalik kampaanias osalemiseks.

SISENEN E-POODI