Sünnipäevakuu – keeruta õnneratast ja võida!

Kampaania on lõppenud!

Tähista sünnipäeva koos meiega ja keeruta tellides õnneratast, millega iga loos võidab! Loosirattas keerlevad auhindadena sooduskoodid 5% kuni 50% tellimuselt ning lisaks üllatuskingitused, mida saad tellimust vormistades koheselt lunastada – tuleb lihtsalt sisestada oma võidetud sooduskood kupongi lahtrisse. Aga see pole veel kõik – kui tellid Philips Sonicare elektrilise hambaharja, osaled automaatselt ka lisaauhinna loosis, milleks on imeline elamus – SPA puhkus 2-le! Tutvu tingimustega allpool.

Philips Sonicare loosiauhinna võitjateks osutusid:

ALARI AUNAPUU
ALINA KEERD
LENNE JALAJAS

Palju õnne võitjatele ja soovime mõnusat puhkust Elamus Spa-s!

 

Kampaania lõpuni:

Philips Sonicare

Kogu Philips tootevalik

Philips Sonicare otsikud

Kõik Philips Sonicare otsikud

Oral-B

Kogu Oral-B tootevalik

Oral-B otsikud

Kõik Oral-B otsikud

Laste elektrihambaharjad

Kõik laste elektrihambaharjad

Muud elektrihambaharjad
Hambavahepuhastajad
Hambapastad

Kõik Hambapastad

Ilu- ja tervisetooted

Lisatarvikud

Kõik Lisatarvikud


Kliendiabi

Oleme Sulle rõõmuga abiks!

Kui soovid abi valiku tegemisel siis helista meile julgelt 55511022 või kirjuta otse chati’ aknasse (klikates sinisele suhtlusikoonile kodulehel all paremal) ja aitame Sind suurima hea meelega!


Millist elektrilist hambaharja valida?

Soovid vahetada käsiharja elektrilise hambaharja vastu? Otsid sõbrale või kaaslasele väärt kingitust? Tahaksid motiveerida last korralikult hambaid pesema? Või on plaanis soetada tervele perele elektrilise hambaharja komplekt? Sobiva hambaharja leidmine polegi aga nii lihtne, sest erinevaid mudeleid ja omadusi, millega arvestada, on päris palju. Valiku tegemise lihtsustamiseks leiad spetsiaalse elektriliste hambaharjade valiku valemi SIIT. See toimib mugavalt ja lihtsalt – tee läbi valikute jada ning saad vastuseks just Sinu kriteeriumitele vastavad ja sobilikud tooted. ps. Soovitame Sul valida uus elektriline hambahari, mis oleks varustatud integreeritud surveanduriga ja alustuseks kindlasti vali pehmed otsikud, kuna hambad ning igemed vajavad harjumist.

Kuidas sooduskoodi kasutada?

Kui Sinule on teatavaks saanud mõni Hammas32 poolt pakutav sooduskood siis kasutada saad seda järgmiselt:

1. Lisa soovitud toode ostukorvi klikates nuppu “Lisa korvi
2. Järgmiseks vali kas “Vaata ostukorvi” või “Maksma
3. Kui valisid “Vaata ostukorvi“, leiad sooduskoodi lahtri “Kupong” kohe “Mine maksma” nupu alt.
4. Sisesta sooduskood ja vajuta “Kasuta kupongi“. Kood rakendub koheselt ja saad edasi liikuda kassasse.
5. Kui valisid punkt 2-s valikus “Maksma” siis kohe tellimuse andmete sisestamise osa kohal näed linki “On sul kupong? Kliki siia, et sisestada oma kood
6. Klikka lingile ja Sulle avaneb ääristatud lahter, kuhu saad sisestada sooduskoodi. Vajuta “Kasuta kupongi

Mõlemil juhul on kehtiva ja edukalt sisestatud sooduskoodi rakendumine koheselt näha vastava märkega ka tellimuse kinnitusel.

Kampaania tingimused

Kampaania raames on Hammas32 e-poes kliendil võimalus loosiga esitada tellimus alljärgnevatel tingimustel:

1. Pakkumine kehtib Hammas32 lehel õnneratta loosis osalenud ja tellimuse vormistanud eraklientidele, ajavahemikul 01.04 – 15.04.2024.

2. Kampaania toodeteks on kõik Hammas32.ee tootevalikusse kuuluvad artiklid (v.a sooduskoodidega kampaaniatooted).

3. Õnneratast saab keerutada kuni 2 korda (automaatselt avanevast aknast, lehe vasakul alaosas roosale ikoonile või bänneri lingile klikates), sisestades oma kehtiva personaalse e-posti aadressi. Uuesti on võimalik õnneratast keerutada 24 tunni pärast.

4. Kampaanias nimetatud soodustuste rakendumiseks või üllatuskingituse lunastamiseks tuleb vormistada tellimus, kusjuures ostukorvi summa peab olema vähemalt 49€ (ilma transpordita). Võidetud sooduskood tuleb sisestada ostukorvi lehel kupongi lahtrisse. Samaaegselt võib kasutada vaid ühte sooduskoodi (v.a kinkekaarte ja transpordi sooduskoodi).

5. Õnneratta poolt väljastatud sooduskoodideks on: 1) allahindlus 50% tellimuselt (2 võitu); 2) allahindlus 20% tellimuselt (20 võitu); 3) allahindlus 10% tellimuselt (40 võitu); 4) allahindlus 5% tellimuselt (80 võitu); 5) üllatuspingitus nr 1 (piiramatu); 6) üllatuskingitus nr 2 (piiramatu). Üllatuskingituse sisu valib Hammas32. Rahalist soodustust saab üks inimene kasutada kampaania raames vaid ühe korra (korraga ka vaid ühte allahindlust andvat sooduskoodi) ja vastavad kupongid on piiratud maksimaalse tellimuse summaga 500€, üllatuskingituste sooduskoodi puhul võib kasutada ühte korduvalt iga uue tellimuse kohta.

6. Õnneratta loosis väljastatud kupong peab kajastuma tellimusel sooduskoodina ja vastavalt sellele rakendub koheselt vastav allahindlus või lähetab Hammas32 vastavalt sooduskoodile kaasa koos tellimusega ühe üllatuskingituse iga tellimuse kohta.

7. Kõik Philips Sonicare elektrilise hambaharja tellijad osalevad automaatselt ka lisauhinna loosis, milleks on elamus SPA puhkus 2-le. Auhinnaks on 100€ kinkekaart (3 tk) kasutamiseks Mustamäe Elamus Spa. Kinkekaart saadetakse loosi järgselt tellimuses esitatud e-posti aadressile ja võitja nimi avalikustatakse kampaanialehel ja Facebookis.

8. Kampaanias osalevad tooted, mis on ostetud Hammas32 e-poest (kampaania kehtib ka järelmaksuga ostes).

9. Õnneratta loosis sisalduvad andmed (e-post) peavad kattuma tellimusel esitatud andmetega.

10. Kampaanias osalemiseks tuleb tellimuse vormistamisel teha vastav märge (Osalen “Jah, osalen sünnipäevakuu õnnerattas” kampaanias).

11. Kampaania on mõeldud ainult eraisikutele ning see ei laiene jae-, edasi- ega hulgimüüjatele. Tellides kampaaniatoodet korraga enam kui viis ühikut, tuleb tellimus eelnevalt kooskõlastada Hammas32-ga.

12. Kampaanias osalemiseks peavad maksja andmed kattuma tellimuse esitatud isiku andmetega.

13. Hammas32 jätab endale õiguse igal hetkel teha kampaaniasse, üllatuskingituste valikusse, tootevalikusse ja hindadesse muudatusi mh kampaania ennetähtaegselt lõpetada või pikendada. Muuhulgas on Hammas32 õigus kliendile põhjendusi esitamata tema tellimus annuleerida ja osturaha tagastada, tehes seda hiljemalt 7 tööpäeva jooksul.

14. Manipuleerimise, vahendustegevuse, ebaõigete andmete esitamise, tegeliku kaubasaaja varjamise, Hammas32 poolse süsteemivea (hinna, laoseisu vmt) või mistahes sarnase tegevuse puhul jätab Hammas32 endale õiguse tellimus annuleerida ja osturaha tagastada hiljemalt 7 tööpäeva jooksul.

15. Hammas32 hindab ja austab klientide privaatsust. Tutvu Privaatsusavaldusega. Kampaania raames isikuandmete esitamine on vabatahtlik ja vajalik kampaanias osalemiseks.

16. Hammas32 võib saata kampaania käigus teatavaks saanud e-posti aadressile uudiskirju või turundusteateid.